Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Ślad

Aktualności

18.05.2022

Spotkanie online z Pauliną Młynarską

W piątek 3 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z Pauliną Młynarską, autorką książki "Okrutna jak Polka".

Wywiady

25.08.2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Wywiad z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Piotrem Borlikiem. Z autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" rozmawiał Marcin Waincetel z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

16.05.2022

Rozmowa z Moniką Białkowską

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Justyny Dżbik-Kluge z Moniką Białkowską, autorką książki "Nawet jeśli umrę w drodze".

Bestsellery

TOP 20

  1. A koń w galopie nie śpiewa Artur Andrus, Wojciech Zimiński
  2. Zgiń, przepadnij Olga Rudnicka
  3. Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny Wioletta Sawicka

Ślad

Patricia Cornwell

Ślad

Krew na okładce tej książki wygląda jak prawdziwa. Co gorsza, krew zamknięta w zdania w tej książce też przyprawia o dreszcz. Patricia Cornwell - autorka zaprawiona w widoku krwi wielu już wcześniej uśmierconych własnym piórem bohaterów - doskonale zdaje sobie sprawę, że życie ludzkie to materia wyjątkowo krucha.
Oto na przykład w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach w łóżku umiera 14 letnia dziewczyna. Nikt nic nie wie, choć wszyscy snują domysły. Najbardziej podejrzliwą okazuje się doktor Kay Scarpetta, która intuicyjnie wyczuwa, że sprawa śmierci Gilly nie jest czysta. Długie godziny spędzone w prosektorium, a następnie trudne rozmowy ze świadkami zdarzenia być może naprowadzą na trop. Być może, bo niepokojących pytań wraz z upływem czasu nawarstwia się coraz więcej. Aż strach się bać!

Dziennik Polski, 12 lutego 2006