Oferty pracy

Dołącz do zespołu jednego z największych wydawnictw książkowych w Polsce! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie i kompleksowa obsługa sekretariatu firmy,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, nadawanie i odbieranie przesyłek, współpraca z firmami kurierskimi,
  • wykonywanie, przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych,
  • tworzenie i weryfikacja pism, zestawień oraz dokumentów,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie oraz ich archiwizacją,
  • przyjmowanie gości, prowadzenie kalendarza spotkań,
  • przygotowywanie i obsługa spotkań firmowych,
  • organizacja i obsługa podróży służbowych,
  • dokonywanie zakupów na potrzeby firmy (artykuły biurowe, spożywcze, wyposażenie),
  • dbałość o porządek w biurze, mienie oraz wizerunek firmy,
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy,
  • współpraca z firmami partnerskimi i dostawcami usług,
  • wykonywanie innych bieżących prac administracyjno-biurowych.

NASZE WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt, punktualność,
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • dokładność, bardzo dobre umiejętności organizacyjne, samodzielność w działaniu, systematyczność, skrupulatność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • prywatna opieka medyczna.

CV POWINNO ZAWIERAĆ KLAUZULĘ:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Prószyński Media sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-697) przy ul. Rzymowskiego 28. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Prószyński Media.

Specjalista / Specjalistka ds. promocji

MIEJSCE PRACY: Warszawa

  • kreowanie koncepcji promocyjnych i PR, w tym opracowywanie strategii komunikacji i planów budżetowych,
  • samodzielne prowadzenie bieżących projektów i kampanii,
  • organizacja eventów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami,
  • tworzenie materiałów PR oraz skutecznych i angażujących treści marketingowych,
  • przygotowywanie i zamawianie materiałów reklamowych,
  • współtworzenie profili społecznościowych FB, INSTAGRAM,
  • prowadzenie kampanii promocyjnych i kompleksowej komunikacji w mediach społecznościowych.

  • doświadczenie w promocji i PR,
  • oczytanie, znajomość rynku książki i aktualnych trendów wydawniczych,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych,
  • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

  • stabilna praca w doświadczonym, kreatywnym zespole,
  • uczciwe warunki zatrudnienia z szansą na rozwój i ciekawe wyzwania zawodowe,
  • przyjazna i twórcza atmosfera,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.