Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Ostatni posterunek

Aktualności

22.09.2020

Nie żyje Darek Milewski

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że 20 września 2020 r. zmarł Darek Milewski, autor książki „Mały wielki tydzień”, w której opisał – jednym, sprawnym palcem – jak żyje się ze stwardnieniem zanikowym bocznym ALS. Miał 57 lat. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Wywiady

10.09.2020

W "Postscriptum” Małgorzata spotka nadawcę listu, ale nie zdradzę..."

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Anną Karpińską autorką książki "Postscriptum".

Posłuchaj i zobacz

07.09.2020

MOŻE PORA Z TYM SKOŃCZYĆ i posłuchać audiobooka?

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu audiobooka "Może pora z tym skończyć" autorstwa Iaina Reida w znakomitej interpretacji Anny Szymańczyk.

Bestsellery

TOP 20

  1. Kobiety '44. Prawdziwe historie kobiet w powstańczej Warszawie Agnieszka Cubała
  2. Perska kobiecość Laila Shukri
  3. Pałac w Moczarowiskach Jacek Skowroński, Maria Ulatowska

Fotogaleria

więcej »

Ostatni posterunek

Patricia Cornwell

Nie jestem wielbłądem-mordercą

Jak to jest, gdy myśliwy - silny, pewny siebie, dobrze uzbrojony - nagle staje się ściganą zwierzyną? Gdy role odwracają się tak dramatycznie, że dla ratowania życia trzeba rzucić na szalę wszystko?
Los postawił w takiej sytuacji doktor Kay Scarpettę, bohaterkę „Ostatniego posterunku” Patricii Cornwell. Pani doktor była poważnym koronerem stanu Wirginia. Pomagała posłać za kratki największe szumowiny. Do dnia, w którym została napadnięta przez bezskutecznie tropionego Wilkołaka. Co z tego, że uszła z życiem, skoro to ona została oskarżona o napaść na Bogu ducha winnego człowieka, który chciała z sobie z nią tylko porozmawiać. Ba, ślady misternie uknutej przez kogoś intrygi prowadzą do Kay. To ona miałaby być poszukiwanym przestępcą. Oto oś sprawnie zawiązanej i brawurowo poprowadzonej intrygi, trochę w stylu Grishama (wątek policyjno-sądowy), trochę Ludluma (tempo akcji i jej zwroty). Dobre czytadło.

Życie Warszawy