Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Ostatni posterunek

Aktualności

28.06.2022

Spotkanie z Zuzanną Gajewską w Elblągu

W poniedziałek 4 lipca o godz. 18:00 zapraszamy do Biblioteki Elbląskiej (Świętego Ducha 3-7, Elbląg) na spotkanie z Zuzanną Gajewską, autorką książki "Burza".

Wywiady

25.08.2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Wywiad z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Piotrem Borlikiem. Z autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" rozmawiał Marcin Waincetel z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

26.06.2022

Rozmowa z Beatą Sabałą-Zielińską

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Justyny Dżbik-Kluge z Beatą Sabałą-Zielińską, autorką książki "TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka".

Bestsellery

TOP 20

  1. Żadanica Katarzyna Puzyńska
  2. Wyrwana z piekła talibów Marcin Margielewski
  3. Arabska zdrajczyni Tanya Valko

Ostatni posterunek

Patricia Cornwell

Nie jestem wielbłądem-mordercą

Jak to jest, gdy myśliwy - silny, pewny siebie, dobrze uzbrojony - nagle staje się ściganą zwierzyną? Gdy role odwracają się tak dramatycznie, że dla ratowania życia trzeba rzucić na szalę wszystko?
Los postawił w takiej sytuacji doktor Kay Scarpettę, bohaterkę „Ostatniego posterunku” Patricii Cornwell. Pani doktor była poważnym koronerem stanu Wirginia. Pomagała posłać za kratki największe szumowiny. Do dnia, w którym została napadnięta przez bezskutecznie tropionego Wilkołaka. Co z tego, że uszła z życiem, skoro to ona została oskarżona o napaść na Bogu ducha winnego człowieka, który chciała z sobie z nią tylko porozmawiać. Ba, ślady misternie uknutej przez kogoś intrygi prowadzą do Kay. To ona miałaby być poszukiwanym przestępcą. Oto oś sprawnie zawiązanej i brawurowo poprowadzonej intrygi, trochę w stylu Grishama (wątek policyjno-sądowy), trochę Ludluma (tempo akcji i jej zwroty). Dobre czytadło.

Życie Warszawy