Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Ostatni posterunek

Aktualności

30.01.2023

Spotkanie z Mikołajem Milcke w Warszawie

W środę 15 lutego o godz. 18:00 zapraszamy do Kawiarnia-Księgarnia Radio Telewizja (ul. gen. Andersa 29, Warszawa) na spotkanie z Mikołajem Milcke, autorem książki "Chłopak z drugiego planu".

Wywiady

04.07.2022

"Gdy ją odnajdą". Wywiad z Lią Middleton

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Lią Middleton. Z autorką książki "Gdy ją odnajdą" rozmawiał Bartosz Soczówka.

Posłuchaj i zobacz

30.01.2023

Rozmowa z Evą Minge

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Justyny Dżbik-Kluge z Evą Minge, autorką książki "Furtka do piekła".

Bestsellery

TOP 20

  1. Cieszę się, że moja mama umarła Jennette McCurdy
  2. Zaginiony arabski książę Marcin Margielewski
  3. Furtka do piekła Eva Minge

Ostatni posterunek

Patricia Cornwell

Nie jestem wielbłądem-mordercą

Jak to jest, gdy myśliwy - silny, pewny siebie, dobrze uzbrojony - nagle staje się ściganą zwierzyną? Gdy role odwracają się tak dramatycznie, że dla ratowania życia trzeba rzucić na szalę wszystko?
Los postawił w takiej sytuacji doktor Kay Scarpettę, bohaterkę „Ostatniego posterunku” Patricii Cornwell. Pani doktor była poważnym koronerem stanu Wirginia. Pomagała posłać za kratki największe szumowiny. Do dnia, w którym została napadnięta przez bezskutecznie tropionego Wilkołaka. Co z tego, że uszła z życiem, skoro to ona została oskarżona o napaść na Bogu ducha winnego człowieka, który chciała z sobie z nią tylko porozmawiać. Ba, ślady misternie uknutej przez kogoś intrygi prowadzą do Kay. To ona miałaby być poszukiwanym przestępcą. Oto oś sprawnie zawiązanej i brawurowo poprowadzonej intrygi, trochę w stylu Grishama (wątek policyjno-sądowy), trochę Ludluma (tempo akcji i jej zwroty). Dobre czytadło.

Życie Warszawy