Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Pokochała Toma Gordona

Aktualności

18.01.2022

PORZUCIŁAM ISLAM, MUSZĘ UMRZEĆ - spotkanie premierowe z Marcinem Margielewskim

We wtorek 25 stycznia o godz. 20:00 zapraszamy na wirtualną premierę książki "Przuciłam islam, muszę umrzeć" z udziałem Marcina Margielewskiego.

Wywiady

25.08.2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Wywiad z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Piotrem Borlikiem. Z autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" rozmawiał Marcin Waincetel z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

27.11.2021

Rozmowa z Katarzyną Puzyńską

Zapraszamy do wysłuchania podcastu Katarzyną Puzyńską, autorką ksiązki "Chąśba".

Bestsellery

TOP 20

  1. Chąśba Katarzyna Puzyńska
  2. TOPR 2. Nie każdy wróci Beata Sabała-Zielińska
  3. Arabska kochanka Tanya Valko

Pokochała Toma Gordona

Stephen King

Marcin Nowak

Wystarczył jeden krok w niewłaściwą stronę, jeden krok, który oddalił ją od głównego szlaku. Mała Trisha chciała tylko na chwilę wejść w krzaki, by w zielonej gęstwinie spokojnie się załatwić, a potem zaraz dogonić mamę i brata, z którymi wędrowała po lesie Szlakiem Apallachów. Ale nagle mama i brat zniknęli, a Trisha znalazła się w zupełnie innym świecie, którego dotąd nie znała, i który ją przerażał. Wokół tylko szumiące strzeliste sosny, roje natrętnych moskitów i much, powalone wiatrami omszałe drzewa, a na ziemi robaki i oślizłe węże. Ani jednego ludzkiego śladu, żadnej nadziei na pomoc.

Na szczęście w plecaku dziewczynka znalazła torebkę chipsów, wodę, batoniki oraz drugie śniadanie. No i przede wszystkim swojego ulubionego walkmana.

Stephen King, amerykański mistrz horroru, król Midas literatury, w swojej najnowszej książce zatytułowanej Pokochała Toma Gordona opowiada historię zaginięcia małej Trishy...