Strona główna / Literatura światowa / Gin z tonikiem i ogórkiem

Inne książki z tej kategorii

Tortilla Flat

John Steinbeck
Cena detaliczna: 45,00 zł

Red, White & Royal Blue, One Last Stop (pakiet)

Casey McQuiston
Cena detaliczna: 69,99 zł

Tortilla Flat

John Steinbeck
Cena detaliczna: 38,90 zł
Gin z tonikiem i ogórkiem

Kategoria: Literatura światowa
ISBN: 978-83-7648-222-4
Tytuł oryginału: Gin tonic et concombre
Data wydania: 08.09.2009
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 440
Cena detaliczna: 32,00 zł
nakład wyczerpany
czytaj fragmentOprawa: miękka
Tłumaczenie: Tadeusz Markowski

Inteligentna i zabawna opowieść o tym, jak sobie radzić po trzydziestce w wielkim mieście, jak leczyć rany po nieudanych związkach i znaleźć prawdziwą miłość.


Marine Vandale ma trzydzieści dwa lata i czeka na wielką, prawdziwą miłość. Miłość, która wszystko rozumie, wszystko wytrzyma, da poczucie bezpieczeństwa i oddali strach przed życiem. „Takiej miłości nie znajdziesz, przebywając stale w towarzystwie swoich trzech kumpli” – powtarza jej stale matka. 

Marine, Laurent (jej były narzeczony), Jeff (współlokator) i Julien (przyjaciel gej), stanowią nierozłączną paczkę. Razem próbują odnaleźć bezpieczną drogę wśród życiowych pułapek, czyhających na każdego, kto stara się w dojrzały sposób spojrzeć na miłość i życie. Wszyscy bohaterowie marzą o tym samym, ale każdy na swój sposób. Jak w natłoku nieważnych zdarzeń i przygód rozpoznać prawdziwą miłość? Marine będzie musiała nieco naruszyć równowagę w przyjacielskim czworokącie i sama przed sobą przyznać, kto naprawdę jest najbliższy jej sercu…
 
Rafaële Germain

Urodzona w 1976 roku w Montrealu pisarka i dziennikarka, amatorka dobrej kuchni. „Gin z tonikiem i ogórkiem” jest jej drugą powieścią.

 


Patroni:
interiapl.jpg

wersja do druku