Trwa głosowanie na Pisarza Roku

02.02.2023

Z przyjemnością informujemy, że Beata Sabała-Zielińska, autorka bestsellerowych tatrzańskich opowieści została nominowana do tytułu Pisarza Roku w plebiscycie Empiku! Dziękujemy za Wasze głosy!

Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród wszystkich nominowanych do tegorocznych Bestsellerów Empiku w kategorii Książka. Swoją sympatię do autorki i jej książek możecie wyrazić, wchodząc do aplikacji mobilnej Empiku i oddając głos do 7 lutego 2023.

Warto uzasadnić swój wybór, bo do wygrania jest elektryczny skuter Piaggio oraz eKarty prezentowe na zakupy online w Empiku – nawet o wartości 500 zł. Zwycięzców Bestsellerów Empiku i Odkryć Empiku 2022 oraz Pisarza i Artystę Muzycznego Roku poznamy podczas gali transmitowanej w TVN i streamingowanej na FB oraz na YouTube 7 lutego.

O autorce:

Beata Sabała-Zielińska – rodowita góralka, publicystka i dziennikarka radiowa, przez lata związana z Radiem ZET. Autorka i współautorka książek o Zakopanem. Zajmuje się głównie tematyką górską. Jej książki „TOPR. Żeby inni mogli przeżyć”, „Pięć Stawów. Dom bez adresu” i „TOPR2. Nie każdy wróci” przez kilka tygodni nie schodziły z list bestsellerów. Pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie prowadzi studencką rozgłośnię UJOT FM.

Zobacz również