Z cyklu Legimi #PrologLive: Olga Rudnicka

09.02.2023

W czwartek 16 lutego 2023 o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie online z Olgą Rudnicką z okazji premiery książki „Wadliwy klient”.

Gdy kupimy wybrakowany towar, to reklamację składamy u sprzedającego. A gdzie się zgłasza wady klienta? Czy adwokat to lepszy klient dla detektywa niż gangster, który właśnie przetwarza swe szemrane działalności w legalne przedsiębiorstwa? Cóż za sprawę będzie prowadzić Matylda Dominiczak? I który z jej klientów, to ten wadliwy?

Pytania związane nie tylko z najnowszą książką „Wadliwy klient” zada Oldze Rudnickiej CzytAśka, Joanna Onysk.

KIEDY: Czwartek, 16 lutego 2023, godz. 19.00
GDZIE: Facebook Live / Prószyński i S-ka

Zapraszamy!

O książce:

Nie ma głupich zleceń, są tylko wadliwi klienci.
Detektyw Dominiczak jedzie na spotkanie z kolejnym zleceniodawcą. Sytuacja nie należy do przyjemnych, jako że szoferem Matyldy jest grabarz. Zdecydowanie nie sprzyja to negocjacjom, a co dopiero odmowie. Sprawę próbuje ratować towarzyszący pani detektyw mecenas Piasecki. Matylda przyjmuje na pozór proste zlecenie. Ma udawać najnowszą zdobycz bogatego klienta, prześladowanego przez jedną ze swoich byłych kochanek. Znudzona wiszeniem na ramieniu kobieciarza i wypatrywaniem nieuchwytnej prześladowczyni, wykracza poza ramy zlecenia i odkrywa, że w szafie można znaleźć trupa, a nawet dwa.

Olga Rudnicka (1988 r.) – autorka poczytnych powieści kryminalnych. Wielbicielka koni, psów i gryzoni. Wolny czas najchętniej spędza na łonie natury. Po wielu latach wewnętrznych zmagań polubiła kawę, do hipokryzji nie zamierza się przekonać.

Zobacz również