Olga Rudnicka i Piotr Borlik – kryminał na dwa głosy!

15.02.2023

Jak powstają ich kryminały? Skąd biorą pomysły na kolejne zbrodnie? Czy są historie, których nigdy nie napiszą? Olga Rudnicka porozmawia z Piotrem Borlikiem, a Piotr Borlik z Olgą Rudnicką. W środę 22 lutego 2023 o godz. 20.00 zapraszamy na wieczór z autorami kryminałów na 2 (bardzo ciekawe) głosy!

KIEDY: Środa, 22 lutego 2023, godz. 20.00
GDZIE: Facebook Live / Prószyński i S-ka

Zapraszamy!

O autorach:

Olga Rudnicka (1988 r.) – autorka poczytnych powieści kryminalnych. Wielbicielka koni, psów i gryzoni. Wolny czas najchętniej spędza na łonie natury. Po wielu latach wewnętrznych zmagań polubiła kawę, do hipokryzji nie zamierza się przekonać.

Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier, mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Otrzymał stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury. Autor kryminałów „Boska proporcja”, „Materiał ludzki”, „Białe kłamstwa”, „Zapłacz dla mnie”, „Skłam, że mnie kochasz”, „Wymazani z pamięci”, „Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów”, „Czterdzieści dusz” i „Labirynt”.

Zobacz również