Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Martwa strefa

Aktualności

18.01.2022

PORZUCIŁAM ISLAM, MUSZĘ UMRZEĆ - spotkanie premierowe z Marcinem Margielewskim

We wtorek 25 stycznia o godz. 20:00 zapraszamy na wirtualną premierę książki "Przuciłam islam, muszę umrzeć" z udziałem Marcina Margielewskiego.

Wywiady

25.08.2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Wywiad z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Piotrem Borlikiem. Z autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" rozmawiał Marcin Waincetel z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

27.11.2021

Rozmowa z Katarzyną Puzyńską

Zapraszamy do wysłuchania podcastu Katarzyną Puzyńską, autorką ksiązki "Chąśba".

Bestsellery

TOP 20

  1. Chąśba Katarzyna Puzyńska
  2. TOPR 2. Nie każdy wróci Beata Sabała-Zielińska
  3. Arabska kochanka Tanya Valko

Martwa strefa

Stephen King

Wznowienie klasycznej już powieści jednego z największych mistrzów gatunku. Autor niepostrzeżenie wciąga czytelnika w niesamowity ciąg zdarzeń nieuchronnie prowadzący do trzymającego w napięciu finału. I jak zwykle u Kinga, oprócz perfekcyjnie skonstruowanej fabuły i narastającego nastroju grozy, największą siłą powieści są znakomicie zarysowane realia amerykańskiej prowincji.
Młody nauczyciel, Johnny Smith, ulega wypadkowi samochodowemu i w jego wyniku zapada na śpiączkę, która trwa sześć lat. Po przebudzeniu Johnny odkrywa, że gdy dotknie innych ludzi, widzi ich przyszłość. Powoli jego sława zaczyna zataczać coraz szersze kręgi, choć Johnny wcale sobie tego nie życzy.
Autor po mistrzowsku buduje stopniowo rosnące napięcie. Znakomicie skonstruowana fabuła sprawia, że czytelnik nie nudzi się ani przez chwilę i wręcz nie może oderwać się od lektury.

Notes Wydawniczy, marzec 2005