Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Martwa strefa

Aktualności

26.04.2021

Spotkanie online z Barbarą Kwintą

W poniedziałek 26 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z Barbarą Kwintą, autorką książki "Chwała meksykańskim zakonnicom".

Wywiady

11.03.2021

Między losem a przeznaczeniem - wywiad z Jodi Picoult

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Jodi Picoult. Z autorką "Księgi Dwóch Dróg" rozmawiała Ewa Cieślik z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

23.03.2021

Danuta Awolusi gościem FANBOOK.TV

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Danutą Awolusi, autorką książki "Nie mówiąc nikomu".

Bestsellery

TOP 20

  1. Tytus, Romek i A'Tomek /kolekcja 25 ksiąg/ Henryk Jerzy Chmielewski
  2. Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć Violetta Ozminkowski
  3. Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne Ewa Kempisty-Jeznach

Fotogaleria

więcej »

Martwa strefa

Stephen King

Wznowienie klasycznej już powieści jednego z największych mistrzów gatunku. Autor niepostrzeżenie wciąga czytelnika w niesamowity ciąg zdarzeń nieuchronnie prowadzący do trzymającego w napięciu finału. I jak zwykle u Kinga, oprócz perfekcyjnie skonstruowanej fabuły i narastającego nastroju grozy, największą siłą powieści są znakomicie zarysowane realia amerykańskiej prowincji.
Młody nauczyciel, Johnny Smith, ulega wypadkowi samochodowemu i w jego wyniku zapada na śpiączkę, która trwa sześć lat. Po przebudzeniu Johnny odkrywa, że gdy dotknie innych ludzi, widzi ich przyszłość. Powoli jego sława zaczyna zataczać coraz szersze kręgi, choć Johnny wcale sobie tego nie życzy.
Autor po mistrzowsku buduje stopniowo rosnące napięcie. Znakomicie skonstruowana fabuła sprawia, że czytelnik nie nudzi się ani przez chwilę i wręcz nie może oderwać się od lektury.

Notes Wydawniczy, marzec 2005