Strona główna / Poradniki, rozwój osobisty / Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Aktualności

21.01.2020

Spotkanie z synem Seweryny Szmaglewskiej

W niedzielę 2 lutego o godz. 16.30 zapraszamy do Żydowskiego Instytutu Historycznego w Warszawie (ul.Tłomackie 3/5) na spotkanie z Jackiem Wiśniewskim, synem Seweryny Szmaglewskiej, autorki książki "Dymy nad Birkenau".

Wywiady

23.01.2020

Wszyscy mamy w sobie czynnik diabła.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Craigem Russellem, autorem książki "Czynnik diabła"

Posłuchaj i zobacz

22.01.2020

Wstrząsająca prawda o życiu arabskich księżniczek.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania zapowiadającego najnowszą książkę Marcina Margielewskiego "Zaginione arabskie księżniczki".

Bestsellery

TOP 20

  1. Jestem nieletnią żoną Laila Shukri
  2. Doktor Sen Stephen King
  3. Upadek Gondolinu. Pod redakcją Christophera Tolkiena J.R.R. Tolkien

Fotogaleria

więcej »

Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Katarzyna Bosacka, Maria Noszczyk

Podpowiadanie

Czy drogi krem jest lepszy niż tani? Czy warto być wiernym kosmetykom, z jednej serii ? Na te pytania próbują odpowiedzieć Katarzyna Bosacka i Maria Noszczyk, autorki książki „Cena urody”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Takiej książki o kosmetykach, napisanej przez polskich autorów i umocowanej w polskich realiach, jeszcze na naszym rynku księgarskim nie było. Można wprawdzie kupić mnóstwo poradników przygotowanych przez zawodowe kosmetyczki (lub autorów zagranicznych), które opisują różne problemy związane z pielęgnacją urody, ale większość z nich poprzestaje na pobieżnych informacjach dotyczących działania preparatów i sposobów pielęgnacji urody.

Autorkom „Ceny urody” - Katarzynie Bosackiej, dziennikarce, szefowej działu zdrowia i urody w „Wysokich Obcasach”, oraz Marii Noszczyk, lekarzowi dermatologowi, wykładowczyni w Wyższej Szkole Kosmetologii w Warszawie - udało się napisać przejrzysty, obiektywny poradnik, który świetnie się czyta (ach, te gry stów, nawiązania do popularnych piosenek i literatury pięknej, z Bułhakowem włącznie!). Ważne informacje i zagadnienia są wyróżnione, podkreślone, wypunktowane; wiele zagadnień podanych jest w formie pytań i odpowiedzi, dzięki czemu książkę łatwiej się czyta i przegląda.

Gazeta Wyborcza - Trójmiasto, 23 lipca 2004