Strona główna / Poradniki, rozwój osobisty / Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Aktualności

13.12.2019

Nominacja dla książki pod redakcją Cezarego Łazarewicza!

Książka pod redakcją Cezarego Łazarewicza "Wstając z kolan. Reportaże o '"dobrej zmianie"" został nominowana do nagrody Newsweek Polska imienia Teresy Torańskiej!

Wywiady

06.12.2019

“Każdy pisarz ma szansę na bestseller”

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk, autorką książki "Cukiernia Pod Amorem. Jedna z nas"

Posłuchaj i zobacz

10.10.2019

Kim jest kobieta ze spaloną twarzą?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania zapowiadającego najnowszą książkę Katarzyny Puzyńskiej "Pokrzyk".

Bestsellery

TOP 20

  1. Jestem nieletnią żoną Laila Shukri
  2. Doktor Sen Stephen King
  3. Upadek Gondolinu. Pod redakcją Christophera Tolkiena J.R.R. Tolkien

Fotogaleria

więcej »

Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Katarzyna Bosacka, Maria Noszczyk

Podpowiadanie

Czy drogi krem jest lepszy niż tani? Czy warto być wiernym kosmetykom, z jednej serii ? Na te pytania próbują odpowiedzieć Katarzyna Bosacka i Maria Noszczyk, autorki książki „Cena urody”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Takiej książki o kosmetykach, napisanej przez polskich autorów i umocowanej w polskich realiach, jeszcze na naszym rynku księgarskim nie było. Można wprawdzie kupić mnóstwo poradników przygotowanych przez zawodowe kosmetyczki (lub autorów zagranicznych), które opisują różne problemy związane z pielęgnacją urody, ale większość z nich poprzestaje na pobieżnych informacjach dotyczących działania preparatów i sposobów pielęgnacji urody.

Autorkom „Ceny urody” - Katarzynie Bosackiej, dziennikarce, szefowej działu zdrowia i urody w „Wysokich Obcasach”, oraz Marii Noszczyk, lekarzowi dermatologowi, wykładowczyni w Wyższej Szkole Kosmetologii w Warszawie - udało się napisać przejrzysty, obiektywny poradnik, który świetnie się czyta (ach, te gry stów, nawiązania do popularnych piosenek i literatury pięknej, z Bułhakowem włącznie!). Ważne informacje i zagadnienia są wyróżnione, podkreślone, wypunktowane; wiele zagadnień podanych jest w formie pytań i odpowiedzi, dzięki czemu książkę łatwiej się czyta i przegląda.

Gazeta Wyborcza - Trójmiasto, 23 lipca 2004