Strona główna / Poradniki, rozwój osobisty / Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Aktualności

14.09.2020

Prószyński Media kończy wydawanie WIEDZY I ŻYCIA

Wywiady

10.09.2020

W "Postscriptum” Małgorzata spotka nadawcę listu, ale nie zdradzę..."

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Anną Karpińską autorką książki "Postscriptum".

Posłuchaj i zobacz

07.09.2020

MOŻE PORA Z TYM SKOŃCZYĆ i posłuchać audiobooka?

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu audiobooka "Może pora z tym skończyć" autorstwa Iaina Reida w znakomitej interpretacji Anny Szymańczyk.

Bestsellery

TOP 20

  1. Kobiety '44. Prawdziwe historie kobiet w powstańczej Warszawie Agnieszka Cubała
  2. Perska kobiecość Laila Shukri
  3. Pałac w Moczarowiskach Jacek Skowroński, Maria Ulatowska

Fotogaleria

więcej »

Cena urody. Tanie czy drogie? Jak kupować kosmetyki?

Katarzyna Bosacka, Maria Noszczyk

Podpowiadanie

Czy drogi krem jest lepszy niż tani? Czy warto być wiernym kosmetykom, z jednej serii ? Na te pytania próbują odpowiedzieć Katarzyna Bosacka i Maria Noszczyk, autorki książki „Cena urody”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Takiej książki o kosmetykach, napisanej przez polskich autorów i umocowanej w polskich realiach, jeszcze na naszym rynku księgarskim nie było. Można wprawdzie kupić mnóstwo poradników przygotowanych przez zawodowe kosmetyczki (lub autorów zagranicznych), które opisują różne problemy związane z pielęgnacją urody, ale większość z nich poprzestaje na pobieżnych informacjach dotyczących działania preparatów i sposobów pielęgnacji urody.

Autorkom „Ceny urody” - Katarzynie Bosackiej, dziennikarce, szefowej działu zdrowia i urody w „Wysokich Obcasach”, oraz Marii Noszczyk, lekarzowi dermatologowi, wykładowczyni w Wyższej Szkole Kosmetologii w Warszawie - udało się napisać przejrzysty, obiektywny poradnik, który świetnie się czyta (ach, te gry stów, nawiązania do popularnych piosenek i literatury pięknej, z Bułhakowem włącznie!). Ważne informacje i zagadnienia są wyróżnione, podkreślone, wypunktowane; wiele zagadnień podanych jest w formie pytań i odpowiedzi, dzięki czemu książkę łatwiej się czyta i przegląda.

Gazeta Wyborcza - Trójmiasto, 23 lipca 2004