Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Złodziejski honor

Aktualności

09.03.2021

Spotkanie online ze Wiktorem Krajewskim

We wtorek 9 marca o godz. 20:00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z Wiktorem Krajewskim, autorem książki "Seksoholicy".

Wywiady

19.11.2020

Niksen jest jedną z form dbania o siebie

Czy wiecie, jak ważne jest to, by co jakiś czas wykroić sobie z codzienności chwilę na nicnierobienie? Niby ciągle mówią o tym psychologowie i coache, ale teraz mamy to czarno na białym: Agnieszka Drotkiewicz rozmawia o niezbędności lenistwa z Olgą Mecking, autorką książki o tajemniczym pojęciu "niksen".

Posłuchaj i zobacz

24.01.2021

Ewa Kempsity-Jeznach gościem Dzień Dobry TVN

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Ewą Kempsity-Jeznach, autorką książki "Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne".

Bestsellery

TOP 20

  1. Modelki z Dubaju Marcin Margielewski
  2. Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne Ewa Kempisty-Jeznach
  3. Tytus, Romek i A'Tomek pomagają księciu Mieszkowi ochrzcić Polskę, z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani Henryk Jerzy Chmielewski

Fotogaleria

więcej »

Złodziejski honor

Jeffrey Archer

Monika Kucia

Jeffrey Archer znowu nas ostatnio zaskoczył. Wycofał się nagle z wyborów na mera Londynu, bo wyciągnięto jego sprawy sprzed kilkunastu lat, kiedy to jedna z gazet musiała zapłacić wysokie odszkodowanie za to, że opisała rzekomy romans pisarza z ekskluzywną prostytutką. Zeznania Teda Francisa rzuciły nowe światło na tę sprawę. Autorowi Co do grosza grozi teraz proces za składanie fałszywych zeznań. W konsekwencji - nawet więzienie. Po raz kolejny przekonujemy się, że życie Archera jest nie mniej barwne od jego powieści. Złodziejskiego honoru chociażby.

Akcja tej książki toczy się w roku 1993. Ogarnia pół świata: od Paryża i Londynu po Kajmany, Bagdad i Amman. Akcję uruchamiają głowy państw, a ich pomysły prowadzą do konfliktu na międzynarodową skalę...

gazeta.pl