Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Złodziejski honor

Aktualności

18.01.2022

PORZUCIŁAM ISLAM, MUSZĘ UMRZEĆ - spotkanie premierowe z Marcinem Margielewskim

We wtorek 25 stycznia o godz. 20:00 zapraszamy na wirtualną premierę książki "Przuciłam islam, muszę umrzeć" z udziałem Marcina Margielewskiego.

Wywiady

25.08.2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Wywiad z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Piotrem Borlikiem. Z autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" rozmawiał Marcin Waincetel z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

27.11.2021

Rozmowa z Katarzyną Puzyńską

Zapraszamy do wysłuchania podcastu Katarzyną Puzyńską, autorką ksiązki "Chąśba".

Bestsellery

TOP 20

  1. Chąśba Katarzyna Puzyńska
  2. TOPR 2. Nie każdy wróci Beata Sabała-Zielińska
  3. Arabska kochanka Tanya Valko

Złodziejski honor

Jeffrey Archer

Monika Kucia

Jeffrey Archer znowu nas ostatnio zaskoczył. Wycofał się nagle z wyborów na mera Londynu, bo wyciągnięto jego sprawy sprzed kilkunastu lat, kiedy to jedna z gazet musiała zapłacić wysokie odszkodowanie za to, że opisała rzekomy romans pisarza z ekskluzywną prostytutką. Zeznania Teda Francisa rzuciły nowe światło na tę sprawę. Autorowi Co do grosza grozi teraz proces za składanie fałszywych zeznań. W konsekwencji - nawet więzienie. Po raz kolejny przekonujemy się, że życie Archera jest nie mniej barwne od jego powieści. Złodziejskiego honoru chociażby.

Akcja tej książki toczy się w roku 1993. Ogarnia pół świata: od Paryża i Londynu po Kajmany, Bagdad i Amman. Akcję uruchamiają głowy państw, a ich pomysły prowadzą do konfliktu na międzynarodową skalę...

gazeta.pl