Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Pokochała Toma Gordona

Aktualności

28.06.2022

Spotkanie z Zuzanną Gajewską w Elblągu

W poniedziałek 4 lipca o godz. 18:00 zapraszamy do Biblioteki Elbląskiej (Świętego Ducha 3-7, Elbląg) na spotkanie z Zuzanną Gajewską, autorką książki "Burza".

Wywiady

25.08.2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Wywiad z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Piotrem Borlikiem. Z autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" rozmawiał Marcin Waincetel z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

26.06.2022

Rozmowa z Beatą Sabałą-Zielińską

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Justyny Dżbik-Kluge z Beatą Sabałą-Zielińską, autorką książki "TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka".

Bestsellery

TOP 20

  1. Arabska zdrajczyni Tanya Valko
  2. Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny Wioletta Sawicka
  3. A koń w galopie nie śpiewa Artur Andrus, Wojciech Zimiński

Pokochała Toma Gordona

Stephen King

Marcin Nowak

Wystarczył jeden krok w niewłaściwą stronę, jeden krok, który oddalił ją od głównego szlaku. Mała Trisha chciała tylko na chwilę wejść w krzaki, by w zielonej gęstwinie spokojnie się załatwić, a potem zaraz dogonić mamę i brata, z którymi wędrowała po lesie Szlakiem Apallachów. Ale nagle mama i brat zniknęli, a Trisha znalazła się w zupełnie innym świecie, którego dotąd nie znała, i który ją przerażał. Wokół tylko szumiące strzeliste sosny, roje natrętnych moskitów i much, powalone wiatrami omszałe drzewa, a na ziemi robaki i oślizłe węże. Ani jednego ludzkiego śladu, żadnej nadziei na pomoc.
Na szczęście w plecaku dziewczynka znalazła torebkę chipsów, wodę, batoniki oraz drugie śniadanie. No i przede wszystkim swojego ulubionego walkmana.
Stephen King, amerykański mistrz horroru, król Midas literatury, w swojej najnowszej książce zatytułowanej Pokochała Toma Gordona opowiada historię zaginięcia małej Trishy...

gazeta.pl