Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Pokochała Toma Gordona

Aktualności

30.05.2022

PIKNIK NA SKRAJU DROGI I INNE UTWORY z Nagrodą Nowej Fantastyki

Z przyjemnością ogłaszamy, że książka "Piknik na skraju drogi i inne utwory" Arkadija i Borisa Strugackich otrzymała Nagrodę „Nowej Fantastyki” w kategorii Wznowienie Roku.

Wywiady

04.07.2022

"Gdy ją odnajdą". Wywiad z Lią Middleton

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Lią Middleton. Z autorką książki "Gdy ją odnajdą" rozmawiał Bartosz Soczówka.

Posłuchaj i zobacz

01.08.2022

Rozmowa z Błażejem Torańskim

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Marcina Cichońskiego z Błażejem Torańskim, autorem książki "Kat polskich dzieci. Opowieść o Eugenii Pol".

Bestsellery

TOP 20

  1. Ziobranoc, Europo Aleksander Daukszewicz, Krzysztof Daukszewicz
  2. Kłamstwa arabskich szejków Marcin Margielewski
  3. Osiedle Sielanka. Bomba Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Pokochała Toma Gordona

Stephen King

Marcin Nowak

Wystarczył jeden krok w niewłaściwą stronę, jeden krok, który oddalił ją od głównego szlaku. Mała Trisha chciała tylko na chwilę wejść w krzaki, by w zielonej gęstwinie spokojnie się załatwić, a potem zaraz dogonić mamę i brata, z którymi wędrowała po lesie Szlakiem Apallachów. Ale nagle mama i brat zniknęli, a Trisha znalazła się w zupełnie innym świecie, którego dotąd nie znała, i który ją przerażał. Wokół tylko szumiące strzeliste sosny, roje natrętnych moskitów i much, powalone wiatrami omszałe drzewa, a na ziemi robaki i oślizłe węże. Ani jednego ludzkiego śladu, żadnej nadziei na pomoc.
Na szczęście w plecaku dziewczynka znalazła torebkę chipsów, wodę, batoniki oraz drugie śniadanie. No i przede wszystkim swojego ulubionego walkmana.
Stephen King, amerykański mistrz horroru, król Midas literatury, w swojej najnowszej książce zatytułowanej Pokochała Toma Gordona opowiada historię zaginięcia małej Trishy...

gazeta.pl