Strona główna / Literatura światowa / Kwestia równowagi

Aktualności

28.06.2022

Spotkanie z Zuzanną Gajewską w Elblągu

W poniedziałek 4 lipca o godz. 18:00 zapraszamy do Biblioteki Elbląskiej (Świętego Ducha 3-7, Elbląg) na spotkanie z Zuzanną Gajewską, autorką książki "Burza".

Wywiady

25.08.2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Wywiad z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu z Piotrem Borlikiem. Z autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" rozmawiał Marcin Waincetel z Lubimyczytac.pl.

Posłuchaj i zobacz

26.06.2022

Rozmowa z Beatą Sabałą-Zielińską

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Justyny Dżbik-Kluge z Beatą Sabałą-Zielińską, autorką książki "TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka".

Bestsellery

TOP 20

  1. Żadanica Katarzyna Puzyńska
  2. Wyrwana z piekła talibów Marcin Margielewski
  3. Arabska zdrajczyni Tanya Valko

Kwestia równowagi

Zoe Fishman

Izabela Matyja

Kwestia równowagi

Cztery kobiety z pozoru spełnione, ale nie do końca. Wszystkie dążą aby zrealizować swoje marzenia. Spotykają się przypadkiem na balu absolwentów. Wkrótce łączą je już dwie rzeczy: joga i przyjaźń.
Bess, Charlie, Naomi, Sabine - w każdą sobotę spotykają się na ćwiczeniach. Te cztery kobiety skryte i niepewne na nowo odżywają i odkrywają zbawienną moc jogi i wzajemnej przyjaźni.
Ich życie za sprawą przyjaźni i jogi zmienia się diametralnie. I tak zgorzkniała Bess dostrzega jakie szczęście ma obok siebie, Sabine w końcu umawia się na randkę z wymarzonym mężczyzną, Naomi powraca do swojego wielkiego hobby, a Charlie zakochuje się z wzajemnością.

Książkę bardzo ciężko było mi zacząć. Przez pierwsze siedemdziesiąt stron męczyłam się okropnie i szczerze się przyznam myślałam, że nie dotrwam do końca.
Ale przekroczyłam tą feralną siedemdziesiątkę i tak mnie wcięło, że błyskawicznie skończyłam. Co więcej powiem, że bardzo mi się podobała. Joga zawsze mnie fascynowała i bardzo chciałabym jej spróbować. Książka z pewnością mnie do tego bardzo zachęciła. A ja zachęcam do przeczytania:)

zakurzonapolka.blogspot.com