Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Bez litości

Inne książki tego autora

Śmiertelne ostrze

Colin Forbes
Cena detaliczna: 29,90 zł

Śmierć w banku Main Chance

Colin Forbes
Cena detaliczna: 29,90 zł

Burza Krwi

Colin Forbes
Cena detaliczna: 29,90 zł

Inne książki z tej kategorii

Gra w ludzi

Eva Minge
Cena detaliczna: 42,00 zł

Zanim poznasz moje imię

Jacqueline Bublitz
Cena detaliczna: 44,00 zł

Nieszczęście w szczęściu

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 42,00 zł
Bez litości

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 83-7337-933-9
Data wydania: 07.06.2005
Format: 142mm x 202mm
Liczba stron: 272
Cena detaliczna: 29,90 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Paweł Stachura
Tweed, oficer brytyjskich służb specjalnych, prowadzi śledztwo w sprawie serii tajemniczych morderstw, których świadkiem był dotknięty dziwną amnezją Michael, dyrektor międzynarodowego koncernu zbrojeniowego. Tropiąc mordercę, Tweed natrafia na ślad spisku, w który zamieszani są członkowie rodziny Michaela i agenci Angory, arabskiego państwa, które niedawno zakupiło w Korei Północnej rakiety dalekiego zasięgu. Życie milionów ludzi znów wisi na włosku. Czy Tweed i jego ludzie zdążą uratować stolice Europy przed straszliwym atakiem? Akcja rozgrywa się w plastycznie opisanej scenerii posępnych wrzosowisk Dartmoor, w opanowanej przez narkotykowe gangi Marsylii oraz w niedostępnych dla zwykłych śmiertelników biurach służb specjalnych w Londynie.

Colin Forbes regularnie pisze jedną powieść rocznie. Od lat utrzymuje się wyłącznie z pisania. Mieszka z dala od Londynu w domu na wsi. Każdy z jego bestsellerów jest tłumaczony na wiele języków.
Wszystkie miejsca opisane w książkach odwiedził osobiście. W czasie licznych podróży zwiedził większość zachodniej Europy, wschodnie i zachodnie wybrzeże Ameryki oraz niektóre obszary Afryki i Azji. Wśród jego czytelników jest równie wiele kobiet, jak mężczyzn. „Bez litości” to trzydziesta i jak dotąd najdoskonalsza, mrożąca krew w żyłach powieść Forbesa.

wersja do druku