Strona główna / Literatura polska / Najdroższa

Inne książki tego autora

Ceremonia

Wanda Żółcińska
Cena detaliczna: 37,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Porzuciłam islam, muszę umrzeć

Marcin Margielewski
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bądź blisko

Anna Karpińska
Cena detaliczna: 42,00 zł

Jedną nogą w niebie (audiobook MP3)

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 37,90 zł

Zobacz także

Skazy

Izabela Żukowska
Cena detaliczna: 35,00 zł

Dwie kochanki

Marek Harny
Cena detaliczna: 35,00 zł

Wada wymowy

Agata Porczyńska
Cena detaliczna: 32,00 zł
Najdroższa

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-7961-123-2
Data wydania: 13.01.2015
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 348
Cena detaliczna: 32,00 zł Oprawa: miękka
Należy dążyć bez widocznego wysiłku do odniesienia sukcesu, do posiadania pięknej rodziny i zadowolenia z siebie: bezskutecznie.

Nieuleczalnie chora matka, ataki lęku i towarzyszące każdemu wyborowi poczucie winy to codzienni wrogowie pokonywani przymusem uśmiechu: skutecznie. Do czasu...

Pokoleniowa powieść współczesnych kobiet stojących u progu nieodwracalnych życiowych decyzji, stabilizacji, zmian.

Mocny debiut autorki, która w znakomitym stylu poddaje wiwisekcji autentyzm relacji międzyludzkich. Chwytający za gardło wizerunek kobiety w sidłach odpowiedzialności.

Konwencję emocjonalnego trójkąta autorka potraktowała z szacunkiem, ale wykorzystała ją do własnych celów – żeby opowiedzieć o chwiejności wszystkiego, co w naszym życiu wydaje się niewzruszone, a także o tym, co – ukryte pod kolorową warstwą pozorów – jest naszym jedynym dziedzictwem. Świetnie napisane, z przenikliwością i talentem do obserwacji.
Magdalena Tulli

Życie porwane na strzępy. Umierająca matka. Dwaj mężczyźni, przeciwległe bieguny, przyciągają. Kobieta-mętlik każdy włos dzieli na czworo. Co teraz? Co z nią? Znakomity debiut, prowadzony nerwowym stacatto. Jakby nie można było złapać oddechu. Jakby można było polegać już tylko na najprostszych zdaniach.
Paulina Reiter, „Wysokie Obcasy"

Wanda Żółcińska absolwentka wydziału italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka. Gdyby mogła, całe dnie spędzałaby na czytaniu książek, podróżach i obserwacji ludzi. Mieszka w sielankowej podwarszawskiej okolicy, wychowuje dwóch synów i jest szczęśliwa.

wersja do druku