Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Niebezpieczna zabawa

Inne książki tego autora

Uwięzieni

Hilary Norman
Cena detaliczna: 34,00 zł

Przybysz

Hilary Norman
Cena detaliczna: 29,90 zł

Ostatni raz

Hilary Norman
Cena detaliczna: 29,90 zł

Inne książki z tej kategorii

Co się stało z Bennettami?

Lisa Scottoline
Cena detaliczna: 48,00 zł

Dama

Dagmara Andryka
Cena detaliczna: 43,00 zł

Zamieć

Zuzanna Gajewska
Cena detaliczna: 42,00 zł
Niebezpieczna zabawa

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 978-83-7648-266-8
Tytuł oryginału: RALPH'S CHILDREN
Data wydania: 17.11.2009
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 296
Cena detaliczna: 32,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Barbara Szyszko
Niektóre dziecięce zabawy dalekie są od niewinności. Bywa, że w dzieciach odzywają się najprymitywniejsze instynkty, a wejście w świat dorosłych niczego nie zmienia.

Czwórka dorastających wspólnie rówieśników zaczęła tę grę jeszcze w dzieciństwie. Wszystkim kierowała i nad wszystkim czuwała Ralph. Wymierzali sprawiedliwość tym, którzy krzywdzili bezbronne dzieci.

Kate Turner, dziennikarka, zawsze mówiła to, co myśli, i często tego żałowała. Poznajemy ją w chwili, gdy ma poważne zmartwienia: właśnie poroniła i rozstała się z mężem. Inna bohaterka książki, Laurie Moon, będąc nastolatką, zaszła w ciążę i zażarcie walczyła ze wszystkimi przeciwnościami losu, by urodzić dziecko. Teraz żyje jedynie myślą o odwiedzinach u swojego syna Sama.

Pewnego zimowego wieczoru zmęczona ostatnimi niepowodzeniami Kate postanawia wybrać się za miasto. W tym samym czasie Laurie gorączkowo odlicza godziny pozostałe do spotkania z synem. Żadna z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że stała się obiektem śmiertelnej rozgrywki.


Hilary Norman – brytyjska autorka thrillerów i kryminałów tłumaczonych na kilkanaście języków. Polskiemu czytelnikowi znana jest m.in. z powieści „W sieci kłamstw”, „Ślepa trwoga”, „W ślepej uliczce” i „Pasierbice”. Mieszka wraz z mężem w Londynie.

wersja do druku