Strona główna / Literatura polska / Alicja

Inne książki tego autora

Pokalane poczęcia

Natalia Rogińska
Cena detaliczna: 32,00 zł

Maciejka

Natalia Rogińska
Cena detaliczna: 26,00 zł

Alicja

Natalia Rogińska
Cena detaliczna: 24,00 zł

Inne książki z tej serii

Monika

Hanna Maria Kos
Cena detaliczna: 21,90 zł

Patrycja

Agata Kołakowska
Cena detaliczna: 21,90 zł

Matylda

Agnieszka Kacprzyk
Cena detaliczna: 19,90 zł

Inne książki z tej kategorii

Dziewczyny do wynajęcia

Irena Matuszkiewicz
Cena detaliczna: 43,00 zł

Perska wytrwałość

Laila Shukri
Cena detaliczna: 44,00 zł

Konfetti

Monika Kłos
Cena detaliczna: 39,99 zł
Alicja

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-7648-157-9
Data wydania: 09.06.2009
Format: 125mm x 195mm
Cena detaliczna: 19,90 zł
nakład wyczerpany
Seria: Imiona miłości
Oprawa: miękka

Zabawne perypetie fryzjerki, która próbuje ułożyć sobie życie po rozwodzie.

Przedsiębiorcza, lecz romantyczna Alicja jest kobietą po przejściach. Choć od rozwodu z niewiernym mężem minęły już trzy lata, nadal nie może o nim zapomnieć. Alicja próbuje ułożyć sobie życie na nowo, ale to nie takie proste, kiedy prowadzi się zakład fryzjerski i samotnie wychowuje trójkę dorastających dzieci. Przed załamaniem ratuje ją wrodzone poczucie humoru. W końcu jednak i do Alicji uśmiecha się los, kiedy zaczyna krążyć wokół niej pewien interesujący mężczyzna… 

Moje życie w liczbach: Mam 45, no prawie 46 lat. Ważę 68 kilogramów, prawie 70. Mierzę 173 cm, no niespełna, a w wysokich obcasach 180. Za sobą mam jedno udane małżeństwo, które się skończyło rozwodem, czyli chyba nieudane. Urodziłam trójkę dzieci, cztery razy byłam w ciąży. Na koncie mam 2 tysiące złotych, chociaż dziś zrobiłam zakupy, opłaty, więc będzie na tym koncie jakieś 200 złotych, debetu. Mam jeszcze nietkniętą lokatę, która podobno cały czas pęcznieje - tak mnie przynajmniej zapewniają w banku. Mam dwadzieścia lat do emerytury i zatrudniam trzy osoby. Mam jednego kota, który mi przypomina, jaka jestem samotna, gdy dzieci wyjeżdżają. Mam jeden duży dom. Mam już za sobą ponad trzy lata abstynencji seksualnej. Trzy lata abstynencji. Jezusmariaalu! Mam zero perspektyw na seks w tym tygodniu, miesiącu i w tym życiu.


Natalia Rogińska 
Urodziła się w 1985 roku w Łodzi. Dorastała w najbardziej zielonym województwie Polski, w Gubinie, gdzie chętnie i często wraca, nie tylko wspomnieniami. Obecnie jest studentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Międzywydziałowych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim, w ramach których robi dyplom z psychologii. W przyszłości chciałaby być taką kobietą jak jej matka i takim lekarzem jak jej ojciec.


wersja do druku

Pozostałe wydania
Cena:
24,00 zł
miękka