Strona główna / Literatura światowa / Za wszelką cenę

Inne książki tego autora

Za wszelką cenę

Candace Bushnell
Cena detaliczna: 16,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Tortilla Flat

John Steinbeck
Cena detaliczna: 45,00 zł

Nocna suka

Rachel Yoder
Cena detaliczna: 43,00 zł

Nie wszystko zostaje w rodzinie

Hannah Rothschild
Cena detaliczna: 49,99 zł
Za wszelką cenę

Kategoria: Literatura światowa
ISBN: 978-83-7469-790-3
Tytuł oryginału: Trading up
Data wydania: 03.06.2008
Format: 142mm x 202mm
Liczba stron: 468
Cena detaliczna: 32,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Michał Juszkiewicz

Janey Wilcox jest modelką. Miewa wygórowane ambicje, a kiedy przychodzą pierwsze poważne sukcesy, okazuje się klasycznym przypadkiem kogoś, komu woda sodowa uderzyła do głowy. Candace Bushnell przestawia przygody Janey na tle świata olśniewającego pozornym przepychem: świata samochodów za sto tysięcy dolarów, graczy w polo o powalającej muskulaturze, wszechpotężnych magnatów medialnych, apartamentów na nowojorskiej Piątej Alei oraz znajomości, których interesowność potrafią dostrzec tylko znawcy arkanów towarzyskich.
 
Wkroczywszy do tego świata, w którym pieniądz jest zasadą nadrzędną, Janey padnie ofiarą niewidocznych sił, które sprzysięgną się przeciwko niej. Będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest dla niej miłość i przyjaźń, a także zastanowić się, ile gotowa jest poświęcić w imię spełnienia swoich marzeń.

Candace Bushnell
 
Pisarka o błyskotliwym poczuciu humoru i upodobaniu do satyry społecznej, „Jane Austen z kieliszkiem martini”, jak nazwał ją dziennik „Daily Telegraph”, odmieniła na zawsze nasze poglądy na temat Nowego Jorku, kobiecej przyjaźni i upodobania do markowych ciuchów. Za wszelką cenę to kolejna nowoczesna komedia obyczajowa autorki Seksu w wielkim mieście.


wersja do druku

Pozostałe wydania
Cena:
16,00 zł
miękka
Cena:
29,90 zł
miękka