Strona główna / Literatura polska / Kebab z kota

Inne książki tego autora

Beczka soli

Bartosz Łapiński
Cena detaliczna: 26,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Czarna walizka. Drugi raz do tej samej rzeki

Katarzyna Ryrych
Cena detaliczna: 39,99 zł

Lilie królowej. Wiedźmy

Lucyna Olejniczak
Cena detaliczna: 45,00 zł

Jestem jedną z żon

Laila Shukri
Cena detaliczna: 44,00 zł
Kebab z kota

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-7469-621-0
Data wydania: 13.11.2007
Format: 142mm x 202mm
Cena detaliczna: 24,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka

Ten wyjazd miał być czystą przyjemnością, ale Szymon nie miał nic przeciwko temu, żeby okazał się również pożyteczny. Bo któż nie cieszyłby się, gdyby nagle spadł mu na głowę worek pełen pieniędzy? Tylko co robić, gdy worek trafia cię w głowę dosłownie, przez co tracisz pamięć? Poza tym okazuje się, że jesteś za granicą i bez dokumentów? A to dopiero początek kłopotów. Zbieg okoliczności budzi drzemiące wspomnienia, z którymi nie do końca udało się uporać. Na szczęście dzięki przyjacielowi powrót do domu wydaje się możliwy. Ale rozbudzone duchy przeszłości nie dają za wygraną, szykując Szymonowi i Larsowi wyjątkowo ciężkie do przełknięcia danie.

Mimo wszystko nie jest to książka kulinarna, lecz przygodowa opowieść o wartkiej akcji, z rozbrajająco sympatycznymi bohaterami, hojnie doprawiona humorem. Po zjedzeniu "Beczki soli", warto skosztować, jak smakuje "Kebab z kota". Kolejność dań dowolna.

Bartosz Łapiński

Świnoujścianin, autor "Beczki soli" (2005) oraz "Kocurka" ("Opowiadania letnie", 2006). Częściowo wchłonięty przez showbiznes jako autor serialowych scenariuszy, pozostaje jednak wierny literaturze. Stanowczo dementuje pogłoski, jakoby koty lubił tylko grillowane. Kocha wszystkie stworzenia, nawet turkucie i te duże, włochate pająki. Żywe! Więcej informacji (i nie tylko) znajdziesz na stronie internetowej: www.bartosz-lapinski.com.


wersja do druku