Strona główna / Autorzy / Anis D. Pordes

Aktualności

09.03.2021

Spotkanie online ze Wiktorem Krajewskim

We wtorek 9 marca o godz. 20:00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z Wiktorem Krajewskim, autorem książki "Seksoholicy".

Wywiady

19.11.2020

Niksen jest jedną z form dbania o siebie

Czy wiecie, jak ważne jest to, by co jakiś czas wykroić sobie z codzienności chwilę na nicnierobienie? Niby ciągle mówią o tym psychologowie i coache, ale teraz mamy to czarno na białym: Agnieszka Drotkiewicz rozmawia o niezbędności lenistwa z Olgą Mecking, autorką książki o tajemniczym pojęciu "niksen".

Posłuchaj i zobacz

24.01.2021

Ewa Kempsity-Jeznach gościem Dzień Dobry TVN

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Ewą Kempsity-Jeznach, autorką książki "Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne".

Bestsellery

TOP 20

  1. Modelki z Dubaju Marcin Margielewski
  2. Chorzy ze stresu. Problemy psychosomatyczne Ewa Kempisty-Jeznach
  3. Tytus, Romek i A'Tomek pomagają księciu Mieszkowi ochrzcić Polskę, z wyobraźni Papcia Chmiela narysowani Henryk Jerzy Chmielewski

Fotogaleria

więcej »
Anis D. Pordes
Anis D. Pordes (ur.1974 r.) - Krakowianka. Reporterka i wydawca w telewizji TVN. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, doktorantka na Wydziale Studiów Międzynarodowych UJ. Asystentka w Katedrze Studiów Bliskowschodnich UJ, gdzie wykładała problemy konfliktu bliskowschodniego. Absolwentka The Lowy School for Overseas Students na Uniwersytecie w Tel Awiwie. Odbywała praktykę prasową w Ambasadzie RP w Tel Awiwie. Książka "Ich Miasto" to zbiór rozmów przeprowadzonych przez Anis D. Pordes z Izraelczykami, zebranych jako materiał źródłowy do pracy doktorskiej na temat pamięci przedwojennych, żydowskich obywateli Krakowa.Książki tego autora:

Ich Miasto

Irek Grin, Anis D. Pordes