Strona główna / Autorzy / Nick McDonell

Aktualności

24.05.2019

Mieczysław Prószyński nagrodzony!

23 maja w trakcie 10. Warszawskich Targów Książki Biblioteka Analiz ogłosiła zwycięzców Plebiscytu 30-lecia na najbardziej wpływowe osobowości polskiego rynku książki. Wsród nich znalazł się Mieczysław Prószyński.

Wywiady

06.05.2019

Bogactwo, orgie i handel ludźmi. Laila Shukri odkrywa tajemnice świata arabskiego.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Lailą Shukri, autorką książki "Perska zmysłowość".

Posłuchaj i zobacz

24.04.2019

Niecenzurowana opowieść o początkach III RP.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania zapowiadającego najnowszą książkę Jerzego Dziewulskiego i Krzysztofa Pyzi "Jerzy Dziewulski o kulisach III RP".

Bestsellery

TOP 20

  1. Smętarz dla zwierzaków Stephen King
  2. Arabski raj Tanya Valko
  3. Polska miłość Wojciech Młynarski

Fotogaleria

więcej »
Nick McDonell
„Odlot”... to zdumiewające uderzenie pasji, oziębłości i nieugiętego gawędziarskiego pędu, to rodzaj powieści, którą kończysz i od razu zaczynasz czytać od nowa, żeby zobaczyć jak to działa. I działa - przyjemność w czytaniu, horror dla rozmyślań, prawdziwe osiągnięcie.

Joan Didion

W „Odlocie”, Nick McDonell ukazuje niesamowity arsenał talentów - dowcip, prawie że poetycka zwięzłość, kapitalne oko i ucho - wszystko co składa się na ten „wspaniały dar” - umiejętność opowiedzenia historii, w taki sposób, że wciąga, a czytelnik spostrzeże, że jest to prawie niemożliwe, żeby odłożyć tę książkę.

Richard Price

Nick McDonell to talent z prawdziwego zdarzenia, znakomity młody pisarz o charakterze szaleńca i bardzo ostrych zębach. Talent wprost niesamowity. Jego sekret polega na tym, że pisze prawdę. Obawiam się, że zrobi dla swojego pokolenia to samo, co ja zrobiłem dla mojego.

Hunter S. Thompson
Książki tego autora:

Odlot

Nick McDonell