Martyna Kaczmarek

Martyna Kaczmarek – działaczka społeczna, modelka, marketerka. Jako 19-latka założyła Fundację Dzień Dla Życia, która została wyróżniona w plebiscycie Zwykły Bohater telewizji TVN. W wieku 22 lat rozpoczęła karierę marketingową, specjalizowała się w marketingu społecznie zaangażowanym w międzynarodowych koncernach, zdobywając takie nagrody jak Cannes Lions, Effie. Od października 2020 roku prowadzi działania edukacyjne na tematy związane z ciałopozytywnością i akceptowaniem swojego ciała – za co została wyróżniona nagrodą Doskonałość Sieci Twój Styl 2021 w kategorii self-love. Była pierwszą modelką curvy, która trafiła do ścisłej czternastki w jedenastej edycji Top Model. Aktualnie prezeska Fundacji Ciałość działającej na rzecz ciałoakceptacji.

Aktualności

zobacz wszystko

Książki do słuchania: „Ciałokochanie”

10.06.2023
  • Podcasty

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu książki Martyny Kaczmarek „Ciałokochanie”. Czyta Marta Wągrocka.

czytaj dalej

Odcinek 79: Rozmowa z Martyną Kaczmarek

04.06.2023
  • Podcasty

O tym jak pokochać własne ciało i traktować je jako bezpieczne miejsce z autorką książki „Ciałokochanie” Martyną Kaczmarek rozmawia Kaja Gołuchowska

czytaj dalej

Targi Książki i Mediów Vivelo

04.05.2023
  • Spotkania

W dniach 18-21 maja zapraszamy na Targi Książki i Mediów Vivelo! Spotkajmy się na PGE Narodowy w Warszawie (stoisko 11/C3).
Przygotowaliśmy spotkania z autorami, dużo fantastycznych książek i niespodzianki!

czytaj dalej