Prószyński i S-ka
Strona główna / / Aktualności / RABAT 35% na wszystkie trzy tomy Dzienników Krystyny Jandy

Nowości

Tron królowej

Elizabeth Chadwick
Cena detaliczna: 39,90 zł

Jedno z nas kłamie

Karen M. McManus
Cena detaliczna: 38,00 zł

Nora (audiobook CD)

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Mao. Cesarstwo cierpienia

Torbjørn Færøvik
Cena detaliczna: 79,90 zł

Prawda i iluzja

Jennifer Sommersby
Cena detaliczna: 39,90 zł

Na tropie Anny

Aleksandra Kowalska
Cena detaliczna: 36,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Majami. Zły pies Artur Górski
  2. Outsider Stephen King
  3. Policjanci. Ulica Katarzyna Puzyńska

Fotogaleria

więcej »
13.06.2018

RABAT 35% na wszystkie trzy tomy Dzienników Krystyny Jandy

Promocja obowiązuje w dniach 15 - 17 czerwca 2018 roku.

Aby skorzystać z rabatu wystarczy wejść na stronę www.ksiegarnia.proszynski.pl i wpisać kod rabatowy KRYSTYNAJANDA podczas robienia zakupów w Sklepie.

RegulaminO książce:

Trzeci tom pełnego wydania dzienników Krystyny Jandy!

Krystyna Janda jaką znamy, podziwiamy i uwielbiamy.
Zapiski wybitnej aktorki z lat 2005–2006 to wnikliwa i szczera opowieść o najważniejszym projekcie jej życia – powołaniu Fundacji i budowie Teatru Polonia, bez którego trudno dziś sobie wyobrazić polską mapę teatralną. Jest pot, łzy, upór i radość pierwszej premiery.

Dlaczego warto czytać notatki aktorki, piosenkarki, reżyserki, bizneswoman, tudzież czułej matki i żony oraz gospodyni zbierającej przepisy kulinarne? Dlatego, że jest w nich ciekawie przedstawiony kawał historii Polski.
Jarosław Reszka

Krystyna Janda próbuje w dziennikach znaleźć oazę spokoju, enklawę dla siebie, sposób na odpoczynek od stresu i zmartwień.
Izabela Mikrut

Moi Drodzy, co ja Wam mogę dać? Co ja Wam mogę napisać? Czego ode mnie oczekujecie? To zwykłe, takie "ot sobie" zapiski Aktorki. Wybrałam sobie sposób, płaszczyznę, na której się z Wami spotykam, a spotykam się, bo mam na to ochotę, bo jest mi to potrzebne, bo jestem mniej sama, bo jest mi miło. Myślę o Was jak o rozmówcach, adresatach, przyjaciołach…
Krystyna Janda, 10 stycznia 2005

Krystyna Janda – aktorka teatralna i filmowa, reżyserka, pisarka i piosenkarka. Ma na koncie ponad sześćdziesiąt ról teatralnych i ponad pięćdziesiąt filmowych. Wielokrotnie nagradzana w kraju i na świecie. Uznana za aktorkę stulecia polskiego kina i Człowieka Wolności w kategorii "Kultura" z okazji 25-lecia przemian ustrojowych. W 2004 roku stworzyła fundację, a w jej ramach dwa teatry: Teatr Polonia i Och-Teatr, które prowadzi do dziś.

wersja do druku