Strona główna / / Aktualności / 5. Zlot w Lipowie 2021: edycja jubileuszowa online

Nowości

Jak wysoko sięga miłość? Życie po Broad Peak. Rozmowa z Ewą Berbeką

Beata Sabała-Zielińska
Cena detaliczna: 43,00 zł

Czekaj na mnie. Tutaj

Kathinka Engel
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zgodnie z prawdą

Danuta Awolusi
Cena detaliczna: 42,00 zł

Zapowiedzi

Zapach szafranu

Marjan Kamali
Cena detaliczna: 39,99 zł

Psie pazury

Thomas Savage
Cena detaliczna: 42,00 zł

Chąśba

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 43,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Billy Summers Stephen King
  2. Martwiec Katarzyna Puzyńska
  3. Red, White & Royal Blue Casey McQuiston
03.07.2021

5. Zlot w Lipowie 2021: edycja jubileuszowa online

W sobotę 3 lipca o godz. 20:00 zapraszamy na piąty, jubileuszowy Zlot w Lipowie 2021, czyli spotkanie wszystkich czytelniczek i czytelników twórczości Katarzyny Puzyńskiej!

 
W tym roku również spotkamy się jedynie online – na fanpage’u wydawnictwa Prószyński i S-ka. Organizując zeszłoroczną edycję domową, byliśmy przekonani, że to tylko jednorazowa sytuacja, niestety i tym razem zobaczymy się jedynie zza monitorów. Nie zmienia to jednak naszego zaangażowania i chęci zorganizowania kolejnego, niesamowitego zlotu czytelników Kasi!

W programie m.in.:

- cyberśledztwo, w którym będziecie musieli wykazać się sprytem niczym Klementyna Kopp,

- spotkania i rozmowy, które przyprawią o zimne dreszcze, ale i rozbawią do łez,

- najskrytsze zakątki Lipowa, czyli miejsca, w których Kasia zamordowała setki swoich bohaterek i bohaterów,

- Turniej Wiedzy z pytaniami, na które odpowiedzi nie zna nawet sama autorka,

- masa niespodzianek, konkursów, wyjątkowych gości i tajemnic, o których dowiedzieć się można jedynie na Zlocie w Lipowie!

 
Przypominamy też, że już 13 lipca premiera trzynastego tomu sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa pt. "Martwiec".

o książce:


Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna przypominać sobie fragmenty zdarzeń, zostaje zamordowana.
Tymczasem, w niemal opustoszałej wsi pośród lasów, trwa poruszenie. Zrozpaczona matka twierdzi, że jej córkę pochowano żywcem i próbuje rozkopać grób. Otwarcie trumny podsuwa nowe przesłanki do podejrzeń, że być może się nie myliła. To nie jedyne dziecko, które kobieta straciła. Dokładnie rok wcześniej zamordowano jej syna i odcięto mu głowę. Teraz policja znajduje czaszkę. Pojawia się myśl, że przyczyna śmierci chłopaka jest zupełnie inna niż podejrzewano. Aspirant Daniel Podgórski próbuje powiązać obie sprawy. Jednocześnie boryka się z pewną bardzo wrogo nastawioną koleżanką. Czy podinspektor Mari Carmen Sikora zdoła mu zaszkodzić? Jaki ma z tym związek dziwna lampa z napisem? I czy w lesie czai się… ten martwy?

"Martwiec" to trzynasty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów. Puzyńska jest też autorką książek non-fiction "Policjanci. Ulica", "Policjanci. Bez munduru" i "Policjanci. W boju", w których razem ze swoimi rozmówcami przedstawia służbę funkcjonariuszy Policji od zupełnie innej strony, niż miało to dotychczas miejsce w literaturze.W 2019 roku wspólnie z Fundacją wydawnictwa Prószyński i S-ka przeprowadziła z sukcesem I harytatywną akcję #NIEBIESKIM, z której dochód został przekazany Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Z okazji jubileuszu stulecia Polskiej Policji za książki "Policjanci. Ulica" i "Policjanci. Bez munduru" otrzymała od Komendanta Głównego nagrodę w kategorii "Policja w literaturze".

wersja do druku