Strona główna / / Posłuchaj i zobacz / Zobacz zapowiedź nowej książki Piotra Borlika

Nowości

Stalin. Terror absolutny

Jörg Baberowski
Cena detaliczna: 79,99 zł

Dom czwarty

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 43,00 zł

Wyspy szczęśliwe

Wioletta Sawicka
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zapowiedzi

Alles in Ordnung? Listy do Lagerkommandanta

Czesław Czubak
Cena detaliczna: 42,00 zł

Nocna suka

Rachel Yoder
Cena detaliczna: 43,00 zł

Dallas '63

Stephen King
Cena detaliczna: 59,99 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Nieszczęście w szczęściu Olga Rudnicka
  2. Gra w ludzi Eva Minge
  3. Skradzione lato Grażyna Jeromin-Gałuszka
19.08.2021

Zobacz zapowiedź nowej książki Piotra Borlika

Zapraszamy do obejrzenia trailera zapowiadającego najnowszą książkę Piotra Borlika "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów".o książce:

Tajemnicze wzgórze, na którym trzy wiekowe dęby nie pozwalają rosnąć innym drzewom. Tajemnicza rodzina, w której w każdym pokoleniu tylko najstarsi synowie płodzą męskich potomków, zawsze trzech.
Tajemnicze morderstwo, o którym nikt nie chce mówić.

Prywatny detektyw Hubert Czarny dostaje zlecenie wyjaśnienia zbrodni, do której doszło w rezydencji rodziny Potockich. Już po pierwszych rozmowach z mieszkańcami dochodzi do wniosku, że nikomu nie zależy na znalezieniu mordercy, w dodatku każdy miał motyw i sposobność, by zabić. Pozostawiony sam sobie, Czarny bada skomplikowane relacje w ekscentrycznej rodzinie, prowadzące go w stronę sięgającej dziesięć pokoleń wstecz klątwy.

Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier po Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Otrzymał stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Autor kryminałów "Boska proporcja", "Materiał ludzki", "Białe kłamstwa", "Zapłacz dla mnie", "Skłam, że mnie kochasz" i "Wymazani z pamięci".

wersja do druku