Strona główna / Literatura polska / Zgodnie z prawdą

Inne książki tego autora

Nie mówiąc nikomu

Danuta Awolusi
Cena detaliczna: 42,00 zł

Twoja wina

Danuta Awolusi
Cena detaliczna: 39,99 zł

Macochy

Danuta Awolusi
Cena detaliczna: 39,99 zł

Inne książki z tej kategorii

Klątwa Langerów

Wioletta Sawicka
Cena detaliczna: 42,00 zł

Wnuczka wariatki. Carmen

Danuta Noszczyńska
Cena detaliczna: 43,00 zł

Jak to się stało

Anna Karpińska
Cena detaliczna: 46,00 zł
Zgodnie z prawdą

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-8234-176-8
Data wydania: 08.06.2021
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 448
Cena detaliczna: 42,00 zł Oprawa: miękka
Kiedy Patrycja dowiaduje się, że jest w ciąży, ma powód do zmartwień. Wie doskonale, że jej mąż nie jest ojcem dziecka, ale nie ma zamiaru go o tym informować. W obawie przed konsekwencjami pozwala, by Miłosz wychowywał nie swoją córkę, pozostając w niewiedzy. Nie ma jednak pojęcia, że mąż również ma swój mały sekret. Czy prawda wyjdzie na jaw? I kto w tym związku ma najwięcej do ukrycia?

"Zgodnie z prawdą" to opowieść o wielkim poczuciu winy i o budowaniu relacji na kłamstwie. To także historia o tym, jak późno dojrzewamy i jak wiele musimy się w życiu nauczyć, zanim zyskamy pewność siebie.

To jednak przede wszystkim piękne ukazanie miłości ojca do dziecka, która jest w stanie znieść niemal wszystko i której nic nie jest w stanie zatrzymać.

Ciepła, wzruszająca, zabawna książka, w której każdy znajdzie małą cząstkę siebie.

To bardzo prawdziwa i życiowa historia związku od początku budowanego na niedomówieniach i kłamstwach. Pokazuje, jak ważna jest szczera rozmowa między partnerami; jak tajemnice potrafią zniszczyć to co piękne; jak człowiek gaśnie przytłoczony własnymi sekretami. Danuta Awolusi jest doskonałą obserwatorką. Nikogo nie ocenia, pozwala bohaterom podejmować własne decyzje, popełniać błędy, sięgać po swoje marzenia i odczuwać wiele emocji - od szczęścia i radości po smutek, złość i strach. Gorąco polecam!
Magda Zimna, "Czytamy bo kochamy"

Po raz kolejny autorka udowadnia, że jest mistrzynią powieści. Polecam tę przepiękną książkę o miłości, więzach rodzinnych, relacjach międzyludzkich. Zarezerwuj sobie od razu czas na czytanie, bo fabuła przyciąga do siebie jak magnes. Może nawet odnajdziesz cząstkę siebie w tej historii?... Kto wie?

Katarzyna Czarnecka–Kuc, "Matka Książkoholiczka"

Danuta Awolusi - rocznik ’86, Ślązaczka obecnie mieszkająca w Warszawie. Pisarka, autorka tekstów, od kilku lat prowadzi blog recenzencki "Książki Zbójeckie". Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Więcej na stronie www.autorka.danuta-awolusi.comPatroni:
lubimy_czytac.jpg

granice_logo_nowe.jpg

nienaczytana.jpg

Matka_Ksi____koholiczka.jpg

Czytamy_bo_kochamy.jpg

ksiazkowy_swiat_moniki.jpg

milosc_do_czytania.jpg

wersja do druku