Strona główna / Literatura światowa / Zdarzyła się miłość

Inne książki z tej kategorii

Gwiazdka w Lovely Lane

Nadine Dorries
Cena detaliczna: 38,00 zł

Uciekinierzy

Diney Costeloe
Cena detaliczna: 38,00 zł

Złodziejka truskawek

Joanne Harris
Cena detaliczna: 39,99 zł
Zdarzyła się miłość

Kategoria: Literatura światowa
ISBN: 978-83-7839-209-5
Tytuł oryginału: Once upon a time there was you
Data wydania: 28.06.2012
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 368
Cena detaliczna: 32,00 zł
nakład wyczerpany
czytaj fragmentOprawa: miękka
Tłumaczenie: Anna Wojtaszczyk

Podnosząca na duchu opowieść o parze dojrzałych, świadomych siebie ludzi, zagubionej nastolatce i wielkim pragnieniu miłości. 

Nawet w dniu ślubu John i Irene przeczuwali, że może się on okazać błędem. Osiemnaście lat później są już po rozwodzie, mieszkają daleko od siebie i układają sobie życie z nowymi partnerami. Z pozoru nic ich nie łączy, za wyjątkiem córki, najważniejszej osoby w ich życiu. Jednak Sadie, przytłoczona miłością Irene i rozczarowana brakiem ojcowskiego zaangażowania ze strony Johna, coraz bardziej oddala się od rodziców. Gdy pewnego dnia wybiera się na wycieczkę w góry i znika bez śladu, Irene w panice zwraca się o pomoc do Johna. Wspólnie spędzony czas przywołuje wspomnienia. Ale czy rodzinna tragedia wystarczy, żeby do siebie wrócić? I czy każdy związek zasługuje na drugą szansę? 

Berg pisze w urzekający sposób, a jej czułe i mądre powieści są prawdziwą odskocznią od codzienności. 
„Booklist”

Powieść "Zdarzyła się miłość" ukazuje talent literacki Berg w zupełnie nowym świetle: jest to wzruszająca historia byłych małżonków i rodziny zdolnej przezwyciężyć każdą przeciwność losu.
„Library Journal”

Zapadająca w pamięć, pełna przenikliwych obserwacji i mistrzowsko sportretowanych bohaterów.
„Kirkus Reviews”

Berg ma rzadki talent przenikania w głąb duszy swoich bohaterów, których reakcje w obliczu szczęścia i tragedii są absolutnie nieprzewidywalne.
„Chicago Sun-Times”

Elizabeth Berg jest uznaną pisarką, której powieści wielokrotnie trafiały na listę bestsellerów „New York Timesa" oraz deski teatrów, zdobyły szereg nagród i zostały przetłumaczone na dwadzieścia siedem języków.


wersja do druku