Strona główna / Literatura polska / Wszystko nie tak! 2

Inne książki tego autora

Kobiety z odzysku. Ryzykowne decyzje

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 39,99 zł

Do trzech razy sztuka

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 39,99 zł

Siostra mojej siostry

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 38,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Nie spadłam z nieba

Weronika Wierzchowska
Cena detaliczna: 39,99 zł

Pora westchnień, pora burz

Magdalena Kawka
Cena detaliczna: 39,99 zł

Powrót z piekła

Magdalena Kawka
Cena detaliczna: 39,99 zł
Wszystko nie tak! 2

Kategoria: Literatura polska
ISBN: 978-83-8169-234-2
Data wydania: 11.02.2020
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 464
Cena detaliczna: 38,00 zł Oprawa: miękka

Historia Marzeny, uzdolnionej młodej architekt, znanej w środowisku z bogactwa oraz idealnych rodzinnych relacji, pokazuje nam, do jakiego stopnia pozory potrafią wykreować rzeczywistość.
Codzienne życie Marzeny tak naprawdę dalekie jest od podtrzymywanego przez lata perfekcyjnego wizerunku. Idealna żona, matka, córka, szefowa… Atrakcyjna, zamożna, uzdolniona zawodowo… Czyż to nie brzmi zbyt pięknie?
Za błędy młodości zwykle słono się płaci. Marzena również otrzymała pokutę za swoje grzeszki, ale ta - na szczęście - właśnie dobiegła końca…
Zapnijcie pasy!
Kontynuacja bestsellerowej powieści Wszystko nie tak! dostarczy Wam sporo zaskoczeń. A dodatkowo - jako czytelniczy bonus - możecie wybrać sobie zakończenie, gdyż ta historia, nieco przewrotnie, kończy się podwójnie. Cóż, nikt nie jest idealny…

Izabella Frączyk - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi cykle "Stajnia w Pieńkach", "Śnieżna Grań" oraz "Kobiety z odzysku". Jej ostatnia powieść "Spełniony sen" także spotkała się z gorącym przyjęciem czytelników.

Patroni:
swiatkobiety.jpg

lubimyczytac.jpg

wersja do druku