Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Wodny labirynt

Inne książki z tej kategorii

Amnezja

Federico Axat
Cena detaliczna: 39,99 zł

Solid Gold

Jacek Bromski
Cena detaliczna: 38,00 zł

Pokrzyk (audiobook CD)

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 39,90 zł
Wodny labirynt

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 978-83-7648-409-9
Tytuł oryginału: EL LABERINTO DEL AGUA
Data wydania: 14.06.2010
Format: 140mm x 205mm
Liczba stron: 416
Cena detaliczna: 39,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Aleksandra Krakowska
Porywający thriller historyczny!

Afdera Brookes, młoda, błyskotliwa historyczka i archeolog, otrzymała w spadku po babci klucz, otwierający skrytkę w American Bank, w której przechowywany jest antyczny manuskrypt. Z pomocą Maximiliana Kronauera, księdza jezuity, kobieta rozpoczyna podróż z Zurychu przez Kair, Aleksandrię, Genewę, Hong Kong aż po Wenecję, w poszukiwaniu znaczenia tajemniczego dokumentu… Tymczasem kardynał Lienart z Watykanu robi wszystko, by prawda, zawarta w rękopisie, nigdy nie wyszła na jaw. Co by się stało, gdyby początki chrześcijaństwa wyglądały inaczej, niż nam mówiono?

Gdyby nikt nam nie powiedział, jaka jest tradycyjna interpretacja Pasji Chrystusa, czy bylibyśmy w stanie stwierdzić, wyciągając wnioski tylko z popełnianych czynów, a nie z komentarzy do nich, kto tak naprawdę kochał Chrystusa: zazdrosny Judasz, czy też tchórzliwy Piotr?

Strona internetowa książki: http://www.ellaberintodeagua.com


Eric Frattini
(ur. 1963) – publicysta, pisarz oraz korespondent na Bliskim Wschodzie, analityk polityczny, wykładowca, scenarzysta. Autor książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków, w Polsce ukazały się dotychczas "Święte Przymierze" i „Sekrety Watykanu”. Jego prace były publikowane między innymi w Portugalii, we Włoszech, Francji, Rumunii, Bułgarii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Australii. "Wodny labirynt ” to jego druga powieść.

wersja do druku