Strona główna / / Aktualności / Wioletta Sawicka laureatką nagrody Superkormorany 2018!

Nowości

Lilith

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 39,99 zł

Na własną rękę

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 39,99 zł

Co kryją jej oczy

Sarah Pinborough
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zapowiedzi

Nocne ognie

P.K. Adams
Cena detaliczna: 39,99 zł

Gdybyś wiedziała

Grażyna Jeromin-Gałuszka
Cena detaliczna: 42,00 zł

Loteria życiowych szans

Izabella Frączyk
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Billy Summers Stephen King
  2. Red, White & Royal Blue Casey McQuiston
  3. Dubaj krwią zbudowany Marcin Margielewski
06.02.2019

Wioletta Sawicka laureatką nagrody Superkormorany 2018!

Gmina Jedwabno nagrodziła autorkę za powieści "Wyspy szczęśliwe" oraz "Czas próby.


26 stycznia 2019 r. odbyła się 13 edycja Gali „Kormorany 2018” przygotowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie, której celem jest podziękowanie ludziom dobrej woli za szczodre serca, bezinteresowną pomoc i wspieranie inicjatyw kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i charytatywnych podejmowanych na rzecz Gminy Jedwabno.

Nagrodę „Superkormorana 2018” otrzymała Pani Wioletta Sawicka, która jest autorką dwóch wyjątkowych książek pt. „Wyspy szczęśliwe” oraz „Czas próby”. Ich bohaterką jest Pani Marta Matyszewska - mieszkanka Burdąga, która również otrzymała statuetkę Kormorana 2018 i specjalne wyróżnienie za chęć podzielenia się swoimi przeżyciami podczas II wojny światowej.
Nowa powieść Wioletty Sawickiej "Piękna miłość" pojawi się już 5 marca!

O książce:

Pełna emocji historia wielkiej miłości i dramatycznych prób radzenia sobie z utratą ukochanej osoby.
 
Baśka i Michał pasują do siebie jak dwie połówki jabłka, rozumieją się bez słów. Kochają się, wspierają i planują dzieci, ale dopiero kiedyś tam, w przyszłości. Na razie żyją pełnią życia, mają krąg sprawdzonych przyjaciół i pracę, która sprawia im satysfakcję. Basia skończyła architekturę i wraz z koleżanką prowadzi dobrze prosperujące biuro nieruchomości. Michał, informatyk po Wojskowej Akademii Technicznej, jest zawodowym żołnierzem.
Baśka, szalona i spontaniczna, może niezbyt piękna, ma w sobie to wszystko, co uwielbia jej mąż: pogodę ducha, radość życia i optymizm. Wiecznie się odchudza, ale jak tu schudnąć, skoro jej ukochany lubi i potrafi dobrze gotować. Michał marzy, że kiedyś razem poprowadzą restaurację, lecz na razie ćwiczy swój talent na żonie i przyjaciołach.
Wszyscy, którzy ich znają, zgodnie twierdzą, że ci dwoje są idealną parą, po prostu zostali dla siebie stworzeni.
Pewnego dnia Michał oznajmia, że wyjeżdża na półroczną misję wojskową do Afganistanu. Basia czuje dziwny lęk, jednak nie może zatrzymać męża. "Obiecaj mi, że wrócisz", prosi, a Michał jej to przyrzeka.
Miesiąc po rozpoczęciu przez niego służby na misji przychodzi wiadomość z dowództwa…

Wioletta Sawicka – urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem, ale zawodowo realizuje się jako dziennikarka. Jej specjalnością są reportaże. Wyciszenia od zgiełku życia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach, którymi jest niezmiennie zafascynowana. Pasjonatka literatury, wędrówek bezludnymi szlakami oraz rowerowych wypadów. Mężatka, matka dwójki dzieci. Autorka sześciu powieści.

wersja do druku