Strona główna / Romans / Wikingowie. Zew Odyna (audiobook MP3)

Inne książki tego autora

Wikingowie. Wężowe Oko

Sara Weber
Cena detaliczna: 42,00 zł

Wikingowie. Zew Odyna

Sara Weber
Cena detaliczna: 42,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Wikingowie. Wężowe Oko

Sara Weber
Cena detaliczna: 42,00 zł

Sekrety letniej nocy

Lisa Kleypas
Cena detaliczna: 45,00 zł

Marina

Angela Santini
Cena detaliczna: 45,00 zł
Wikingowie. Zew Odyna (audiobook MP3)

Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-8295-996-3
Data wydania: 11.10.2022
Cena detaliczna: 38,90 zł
Dziewiąty wiek. Średniowieczna Norwegia. Świat wikingów z siłą ich mięśni, namiętnością i zmysłową pierwotnością.
Ingrid, córka jarla Sigurda Czerwonookiego, ma zostać wydana za mąż za jednego z lokalnego wodzów. Dziewczyna jednak nie chce zostać żoną starszego, gnuśnego wikinga. Pragnie cieszyć się wolnością, ale sojusze zawarte przez jej ojca skazują ją na inny los.
Przygotowania do ślubu zostają przerwane przez niespodziewany najazd wrogiego jarla Hrafna Niskiego z Kristiansund. Podczas walki ginie ojciec Ingrid, a jej brat Ulfar zostaje wybrany nowym wodzem. Kiedy mieszkańcy próbują pogrzebać zmarłych, okazuje się, że jeden z nich, Thorolf, oddycha. Ingrid, która zna się na ziołach jak mało kto, ratuje mu życie.
Młodzi zakochują się w sobie, choć wiedzą, że nie jest im dane być razem. Dziewczyna wkrótce zostanie żoną innego, a wiking obejmie rządy po swoim zmarłym ojcu. Mimo wszystkich tych przeciwności spędzają ze sobą noc. Wtedy rusza lawina, której konsekwencje zmienią losy dwóch królestw i dwojga ludzi owładniętych żarliwą miłością.

Sara Weber - z wykształcenia historyk, ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jest szczęśliwą żoną, matką dwóch synów, lubi dobrą literaturę, kocha gotować i podróżować z rodziną. Mieszka w małej miejscowości w południowej Polsce. Pisze w każdej wolnej chwili.

Czytają: Marta Wągrocka, Michał Klawiter
Długość nagrania: 7 godz. 8 min.
Format: MP3

Fragment audiobooka (posłuchaj)

wersja do druku