Strona główna / Literatura światowa / W stylu Valentine

Inne książki tego autora

Ciao, Valentine

Adriana Trigiani
Cena detaliczna: 32,00 zł

Nie śpiewaj przy stole

Adriana Trigiani
Cena detaliczna: 29,90 zł

Brawo, Valentine

Adriana Trigiani
Cena detaliczna: 34,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Tortilla Flat

John Steinbeck
Cena detaliczna: 45,00 zł

Red, White & Royal Blue, One Last Stop (pakiet)

Casey McQuiston
Cena detaliczna: 69,99 zł

Tortilla Flat

John Steinbeck
Cena detaliczna: 38,90 zł
W stylu Valentine

Kategoria: Literatura światowa
ISBN: 978-83-7648-315-3
Tytuł oryginału: Very Valentine
Data wydania: 12.01.2010
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 400
Cena detaliczna: 34,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Alina Siewior-Kuś

Jak znaleźć miłość, zaprojektować wspaniałe buty i ocalić rodzinny interes przed ruiną?


"W stylu Valentine" to barwna współczesna saga rodzinna rozgrywająca się w scenerii magicznego Manhattanu i malowniczych Włoch – a jednocześnie pierwsza powieść z trylogii, która z pewnością przypadnie do gustu milionom czytelników książek Adriany Trigiani na całym świecie.

Trzydziestotrzyletnia Valentine Roncalli mieszka razem z babcią Teodorą w Greenwich Village nad należącym do jej rodziny od ponad stu lat, a teraz znajdującym się na krawędzi bankructwa, warsztatem szewskim wykonującym eleganckie ślubne pantofelki na zamówienie. Zmagając się z obdarzoną włoskim temperamentem rodziną, Valentine uczy się rzemiosła od babci, aby ocalić rodzinny interes przed ruiną i wprowadzić staroświeckie rękodzieło w dwudziesty pierwszy wiek. W poszukiwaniu nowych możliwości i materiałów, dzięki którym stworzy wspaniałe buty i zdoła pokonać rywali, jedzie razem z babcią do Włoch. W Toskanii, Neapolu i na Capri poznaje rodzinną tajemnicę, a jednocześnie odkrywa w sobie artystkę.

Valentine kocha swoje dziedzictwo, babcię i pracę. Czy zdoła jednak pogodzić obowiązki wobec rodziny z rodzącym się uczuciem i przygotowaniem projektu dla prestiżowego domu handlowego?

„W stylu Valentine” to optymistyczna, miejscami liryczna, miejscami zabawna powieść o pogoni za szczęściem i miłością, opowiedziana z typową dla autorki serdecznością i poczuciem humoru.

Adriana Trigiani

Amerykańska pisarka włoskiego pochodzenia, autorka filmów dokumentalnych, scenarzystka i producentka telewizyjna („Bill Cosby Show”), kochana przez miliony czytelników na całym świecie za pełne humoru i ciepła powieści („Pula szczęścia”, „Pula marzeń”, „Pula nadziei”, „Lucia, Lucia”, „Najważniejsza chwila” i „Rokoko”). Adriana Trigiani mieszka w Nowym Jorku z mężem i córką.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.adrianatrigiani.com.

 


Patroni:
dobre.rady.jpg

vox_sm.jpg

kobietapl.jpg

looktv.jpg

wersja do druku