Strona główna / / Aktualności / Teraz nasze książki zamówisz w Inverso.pl

Nowości

Taterniczki. Miejsce kobiet jest na szczycie

Agata Komosa-Styczeń
Cena detaliczna: 42,00 zł

Była arabską stewardesą

Marcin Margielewski
Cena detaliczna: 39,99 zł

Urodziny

Carol Wyer
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zapowiedzi

Chąśba

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 43,00 zł

Arabska kochanka

Tanya Valko
Cena detaliczna: 42,00 zł

Gdybyś wiedziała

Grażyna Jeromin-Gałuszka
Cena detaliczna: 42,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Billy Summers Stephen King
  2. Red, White & Royal Blue Casey McQuiston
  3. Dubaj krwią zbudowany Marcin Margielewski
07.11.2019

Teraz nasze książki zamówisz w Inverso.pl

Zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej!

 

Szanowni Klienci, Czytelnicy!

Z przyjemnością informujemy, że od 14 listopada książki Prószyński i S-ka będzie można zakupić za pośrednictwem naszej nowej księgarni internetowej Inverso.pl.

W Inverso.pl znajdziecie Państwo nie tylko wszystkie tytuły Prószyński i S-ka, ale także całą ofertę wydawniczą dostępną na polskim rynku. Oprócz książek papierowych Inverso.pl oferuje również naszą flagową serię Duże Litery, e-booki, audiobooki, artykuły papiernicze oraz gry i puzzle. Za zakupy mogą Państwo wygodnie zapłacić szybkim przelewem lub wybrać formę pobraniową i tradycyjny przelew. Przesyłki dostarczane będą za pośrednictwem Poczty Polskiej, do kiosków RUCHu, sklepów Żabka, stacji Orlen, Paczkomatów oraz kurierem.

W naszej nowej księgarni, dopasowanej do współczesnych standardów zakupów internetowych, składanie zamówień będzie łatwiejsze, a szukanie wymarzonych tytułów jeszcze prostsze!
Już teraz zapraszamy Państwa do subskrypcji newslettera Inverso - w prezencie otrzymają Państwo kod na darmowego e-booka oraz trzy kody o łącznej wartości 30 zł na zakupy w księgarni. Mamy nadzieję, że Inverso.pl przypadnie Państwu do gustu i będą Państwo korzystać z zakupów za pośrednictwem naszej księgarni.

Serdecznie zapraszamy!

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących zamówień złożonych w Księgarni Prószyński i S-ka przed 14 listopada prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta - jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze w godz. 9:00-16:00, tel. stacjonarny: 22 278 17 27 lub e-mail: ksiegarnia@proszynski.pl.

wersja do druku