Strona główna / Romans / Tajemnica domu Quarry

Inne książki z tej serii

Córka oszustwa

Victoria Holt
Cena detaliczna: 34,00 zł

Powrót na wyspę

Dorothea Benton Frank
Cena detaliczna: 35,00 zł

Szepty w świetle księżyca

Judith McNaught
Cena detaliczna: 36,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Odwet

Angela Santini
Cena detaliczna: 45,00 zł

Odwet (audiobook MP3)

Angela Santini
Cena detaliczna: 42,90 zł

Diabeł w przebraniu

Lisa Kleypas
Cena detaliczna: 42,00 zł
Tajemnica domu Quarry

Kategoria: Romans
ISBN: 83-85661-72-7
Tytuł oryginału: The Secret of Quarry House
Cena detaliczna: 0,00 zł
nakład wyczerpany
Seria: Biblioteczka pod Różą
Tłumaczenie: Jacek Szafrański
Kiedy miłość budzi się po raz pierwszy w sercu młodej dziewczyny, powinna nieść ze sobą szczęście i poczucie spełnienia. Tymczasem Kate, która zostaje panią domu w Quarry, posiadłości zagubionej wśród wrzosowisk Yorkshire, wkracza w świat tajemnic, nękany zmorami przeszłości. Odkrycie niepokojącej rysy w charakterze męża i powtarzane cichcem plotki o losach dwóch poprzednich żon, to tylko niektóre ze zmartwień spędzających sen z powiek nowej pani Rivers.

Im wiecej o nim wiedziałam, tym bardziej byłam zakochana. Ale w tydzień później uczucie promiennego szczęścia ustąpiło miejsca głębokiej depresji. Bałam się nie tego, co się jeszcze mogło wydarzyć i co mogło być piękne, ale tego, że Cam, choć wydawał się równie spragniony mojego towarzystwa, jak ja jego, nie zdradzał objawów zakochania. Panicznie się bałam, że wyjedzie z Londynu do swojego domu w Yorkshire, zanim zdążę wyryć się głęboko w jego sercu i w jego pamięci.

Claire Lorrimer, znana autorka romansów historycznych i cieszących się wielką popularnością sag rodzinnych, tym razem splata wątki zbrodni, zagadki i romansu.

wersja do druku