Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Szkodliwy pakiet cnót

Inne książki tego autora

Więcej niż siostry

Mariola Zaczyńska
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zaklinaczki

Mariola Zaczyńska
Cena detaliczna: 38,00 zł

Kobieta z Impetem

Mariola Zaczyńska
Cena detaliczna: 34,00 zł

Inne książki z tej kategorii

Walet

Dagmara Andryka
Cena detaliczna: 45,00 zł

Blaga

Kinga Wójcik
Cena detaliczna: 45,00 zł

Wadliwy klient

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 44,00 zł
Szkodliwy pakiet cnót

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 978-83-7839-454-9
Data wydania: 21.02.2013
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 448
Cena detaliczna: 32,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Pod rządami nowej naczelnej Kalina traci status gwiazdy i zostaje „zesłana” na offowy tydzień mody do Siedlec. Jest to dla niej cios, bo absolutnie nie znosi pisania o modzie. Na miejscu, podczas budowy wybiegu dla modelek, z ziemi wykopano kości... Setki ludzkich szczątków, a wśród nich te jedne... współczesne.
Na zapleczu parady próżności dzieją się rzeczy tajemnicze, a nawet mrożące krew w żyłach. Podczas pokazów zbyt wiele osób chce zbyt wiele ukryć...

Spójna intryga, ciekawy pomysł, niebanalne postacie. Do tego blichtr pokazów mody w tle, tajemnica z przeszłości, silne osobowości bohaterek i humor autorki.

Powieść pełna ciekawych, niebanalnych osobowości – czasem silnych, a czasem nieco zagubionych w otaczającym je świecie. Bardzo wiernie oddana rzeczywistość świata mody – zarówno ta szara, jak i ta pełna splendoru i błysków fleszy. Doskonale zachowana równowaga między poczuciem humoru i akcją pewnie prowadzi nas przez kolejne karty powieści, która chwilami potrafi wywołać prawdziwy dreszczyk emocji. Ta pozycja z pewnością długo nie da o sobie zapomnieć.
Karolina Malinowska, modelka

Mariola Zaczyńska jako dziennikarka – dociekliwa i pyskata, staje zawsze w obronie słabszych. Jako miłośniczka zwierząt – walczy o ich prawa i opiekuje się gromadą przygarniętych psów. Jako brunetka z krwi i kości – temperamentna. Jako przyjaciółka – lojalna na zabój. Jako pisarka – autorka „Jak to robią twardzielki” i „Gonić króliczka”.Patroni:

radiokolor_1.jpg

Rossnet_OK.jpg

zbrodniawbibliotece_new.gif
babskie_TV.jpg
biblionetka.gif

zbrodnicze_siostrzyczki_czarno_biale__2_.jpg

wersja do druku