Strona główna / / Aktualności / Stephen King w autokarach PolskiBus.com

Nowości

Kołysanka

Krystyna Januszewska
Cena detaliczna: 42,00 zł

Zaufanie

Henry James
Cena detaliczna: 37,00 zł

Obliczanie Wszechświata. O tym jak matematyka odkrywa Wszechświat

Ian Stewart
Cena detaliczna: 45,00 zł

Zapowiedzi

Niecodzienny upominek

Jacek Skowroński, Maria Ulatowska
Cena detaliczna: 38,00 zł

Kosmiczna pajęczyna. Tajemnicza struktura Wszechświata

J. Richard Gott
Cena detaliczna: 45,00 zł

Jestem żoną terrorysty

Laila Shukri
Cena detaliczna: 36,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Jestem żoną szejka Laila Shukri
  2. Perska nienawiść Laila Shukri
  3. Policjanci. Ulica Katarzyna Puzyńska

Fotogaleria

więcej »
17.10.2017

Stephen King w autokarach PolskiBus.com

Nie lada gratka dla wielbicieli mistrza grozy! Od 16 października wszyscy podróżujący autokarami PolskiBus.com będą mogli przedpremierowo przeczytać fragmenty najnowszej książki Stephena i Owena Kingów pt. „Śpiące królewny”.


Aby skorzystać z czytelniczej okazji, wystarczy podłączyć się na swoim urządzeniu mobilnym do bezpłatnego Internetu LTE w autokarze. Na ekranie automatycznie pojawi się następujący komunikat, a pod nim fragment książki.

Stephen King zapowiada, że „Śpiące królewny”, napisane wspólnie z jego synem Owenem, to najbardziej feministyczna ze wszystkich jego powieści. Coś dziwnego dzieje się z kobietami zapadającymi w sen: szczelnie owija je zwiewna substancja przypominająca kokon. Gdy ktoś je budzi, gdy obrastający je materiał zostaje naruszony bądź zerwany, uśpione kobiety wpadają w dziką furię i stają się szaleńczo agresywne; śpiąc, przenoszą się do innego świata − świata, w którym panuje harmonia, a konflikty są rzadkością. Tajemnicza Evie jest jednak odporna na błogosławieństwo, bądź klątwę, niezwykłej śpiączki. Czy jest medyczną anomalią, którą należy przebadać? A może demonem, którego trzeba zabić? Porzuceni mężczyźni, zdani na siebie i swoje coraz bardziej prymitywne odruchy, dzielą się na wrogie frakcje, niektórzy pragną zabić Evie, inni ją ocalić. Część wykorzystuje panujący chaos, by zemścić się na starych bądź nowych wrogach. W świecie nagle opanowanym przez mężczyzn wszyscy uciekają się do przemocy…

To nie jedyna niespodzianka od Prószyńskiego i S-ka dla pasażerów PolskiBus.com. Przedpremierowe fragmenty kolejnych czytelniczych perełek pojawią się już wkrótce!

wersja do druku