Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Piotrem Borlikiem w Gdańsku

Nowości

Wyrwana z piekła talibów

Marcin Margielewski
Cena detaliczna: 42,00 zł

Wizyta

Helen Phillips
Cena detaliczna: 38,00 zł

Byłam służącą w arabskich pałacach

Laila Shukri
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zapowiedzi

Czarny Flaming

Dean Atta
Cena detaliczna: 45,00 zł

Zanim poznasz moje imię

Jacqueline Bublitz
Cena detaliczna: 44,00 zł

Oddech smoka

Praca zbiorowa
Cena detaliczna: 42,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Żadanica Katarzyna Puzyńska
  2. Perska wytrwałość Laila Shukri
  3. TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka Beata Sabała-Zielińska
09.06.2022

Spotkanie z Piotrem Borlikiem w Gdańsku

We wtorek 14 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy do  Biblioteki Oliwskiej (Opata J. Rybińskiego 9, Gdańsk) na spotkanie z Piotrem Borlikiem, autorem książki "Labirynt".

Wstęp wolny.

Zapraszamy!


O książce:

Gdy Tomasz Jasiński znajduje odręczny rysunek labiryntu wsunięty za wycieraczkę samochodu, przeczuwa najgorsze. Nie może odmówić zaproszenia do rozwiązania pozornie niewinnej zagadki. Przemierzając plątaninę korytarzy odzwierciedlającą topografię Trójmiasta, wraca pamięcią do wydarzeń sprzed lat, gdy rodzinna wycieczka zamieniła się w walkę o życie. Tragedia z przeszłości może stanowić rozwiązanie tajemnicy, ale Jasiński musi znaleźć w sobie odwagę, by ponownie wkroczyć do labiryntu.
Borlik pokazuje Trójmiasto, jakiego nie znacie. Zapomniane miejsca niegdyś tętniące życiem, podupadłe atrakcje turystyczne, czarne plamy na mapie miasta - rejony, w które lepiej nie zapuszczać się po zmroku.

Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier, mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Otrzymał stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Autor kryminałów "Boska proporcja", "Materiał ludzki", "Białe kłamstwa", "Zapłacz dla mnie", "Skłam, że mnie kochasz", "Wymazani z pamięci", "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" i "Czterdzieści dusz".

wersja do druku