Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Gdyni

Nowości

Kancelaria

Helen Phillips
Cena detaliczna: 35,00 zł

Rodzina jest najważniejsza

Dawn Barker
Cena detaliczna: 39,99 zł

Rodzanice (audiobook CD)

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Śmierć przy myciu zębów. Chemia dla zabieganych

Mai Thi Nguyen-Kim
Cena detaliczna: 36,00 zł

Jej drugie życie

Manula Kalicka
Cena detaliczna: 37,00 zł

Uroda życia

Stefan Żeromski
Cena detaliczna: 38,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Miłość '44. 44 prawdziwe historie powstańczej miłości Agnieszka Cubała
  2. Macho. Instrukcja obsługi Andrzej Gryżewski, Artur Górski
  3. Muszę wiedzieć Kasia Bulicz-Kasprzak

Fotogaleria

więcej »
03.04.2019

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Gdyni

W czwartek 11 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy do Biblioteki Śródmieście w Gdyni (ul. Władysława IV 7) na spotkanie z Katarzyną Puzyńską, autorką książki "Policjanci. Bez munduru". 
 
O książce:

Najpoważniejsze przestępstwa i najbrutalniejsze zbrodnie to ich codzienność. Funkcjonariusze operacyjni i dochodzeniowi wydziałów kryminalnych oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, technik kryminalistyki, medyk sądowy i psycholog policyjny zdradzają swoje sekrety. Zabójstwa, rozboje, zorganizowane grupy przestępcze, terroryzm, narkotyki, sekcje zwłok to tylko część tego, z czym muszą się mierzyć. Jakie konsekwencje ma praca na pełnej adrenalinie? Ile prawdy jest w stereotypach dotyczących policjantów? Co tak naprawdę dzieje się za murami jednostek? Jak cienka jest bariera, którą każdego dnia można przekroczyć?

Katarzyna Puzyńska - psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie w kolejnych rozmowach z policjantami. Tym razem ukazuje funkcjonariuszy, dla których codziennością są sytuacje ekstremalne.

Kupując tę książkę, wspierasz rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. Autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

wersja do druku