Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Brodnicy

Nowości

Więzienie i pokój. Saga moskiewska. Tom 3

Wasilij Aksionow
Cena detaliczna: 45,00 zł

Tańczący Trumniarz

Jeffery Deaver
Cena detaliczna: 38,00 zł

Wojna na miny

Katarzyna Dowbor, Marcin Kozioł
Cena detaliczna: 29,90 zł

Zapowiedzi

Szukając przystani

Anna Karpińska
Cena detaliczna: 37,00 zł

Całkiem sama

Mary Higgins Clark
Cena detaliczna: 38,00 zł

Przygody młodego przyrodnika (audiobook CD)

David Attenborough
Cena detaliczna: 39,90 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Jestem żoną terrorysty Laila Shukri
  2. Cukiernia Pod Amorem. Dziedzictwo Hryciów Małgorzata Gutowska-Adamczyk
  3. TOPR. Żeby inni mogli przeżyć Beata Sabała-Zielińska

Fotogaleria

więcej »
12.07.2018

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Brodnicy

W sobotę 21 lipca o godz. 18.30 zapraszamy do Empiku Brodnica Express przy ul. Mostowej 2-4 na spotkanie z Katarzyną Puzyńską oraz zlot jej fanów.Zapraszamy na podpisywanie książek autorki, które będzie towarzyszyło zlotowi jej fanów.

O najnowszym tomie sagi o Lipowie pt. "Nora"


Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu. Jednak tym razem wszystko wydaje się być nie tak jak zazwyczaj. Co gorsza w sprawę zaangażowany jest ojciec jednego z policjantów. Tymczasem w odległym o kilkadziesiąt kilometrów szpitalu psychiatrycznym zostaje zabita pacjentka. Na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś targnie się na jej życie? Jaki ma z tym wszystkim związek brutalnie okaleczone ciało odnalezione obok niedziałającej już dawno karuzeli? Co kryje studnia w zagajniku wśród pól? Czy aspirant Daniel Podgórski uporządkuje wreszcie swoje życie prywatne i zdoła powstrzymać mordercę, zanim zginie ktoś jeszcze?

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

wersja do druku