Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Brodnicy

Nowości

Wojna na miny

Katarzyna Dowbor, Marcin Kozioł
Cena detaliczna: 29,90 zł

Uprowadzona przez Boko Haram

Assiatou , Mina Kaci
Cena detaliczna: 34,00 zł

Prawda i iluzja

Jennifer Sommersby
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Holokaust. Nowa historia

Laurence Rees
Cena detaliczna: 59,90 zł

Byle do przodu

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 38,00 zł

Kwanty dla każdego. Jak zrozumieć to, czego nikt nie rozumie

Art Hobson
Cena detaliczna: 49,90 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Jestem żoną szejka Laila Shukri
  2. Perska nienawiść Laila Shukri
  3. Policjanci. Ulica Katarzyna Puzyńska

Fotogaleria

więcej »
12.07.2018

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Brodnicy

W sobotę 21 lipca o godz. 18.30 zapraszamy do Empiku Brodnica Express przy ul. Mostowej 2-4 na spotkanie z Katarzyną Puzyńską oraz zlot jej fanów.Zapraszamy na podpisywanie książek autorki, które będzie towarzyszyło zlotowi jej fanów.

O najnowszym tomie sagi o Lipowie pt. "Nora"


Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu. Jednak tym razem wszystko wydaje się być nie tak jak zazwyczaj. Co gorsza w sprawę zaangażowany jest ojciec jednego z policjantów. Tymczasem w odległym o kilkadziesiąt kilometrów szpitalu psychiatrycznym zostaje zabita pacjentka. Na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś targnie się na jej życie? Jaki ma z tym wszystkim związek brutalnie okaleczone ciało odnalezione obok niedziałającej już dawno karuzeli? Co kryje studnia w zagajniku wśród pól? Czy aspirant Daniel Podgórski uporządkuje wreszcie swoje życie prywatne i zdoła powstrzymać mordercę, zanim zginie ktoś jeszcze?

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

wersja do druku