Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Brodnicy

Nowości

24 godziny. Coś się dzieje na budowie!

Britta Teckentrup
Cena detaliczna: 35,00 zł

Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach (audiobook CD)

Praca zbiorowa
Cena detaliczna: 24,90 zł

Majami. Zły pies

Artur Górski
Cena detaliczna: 35,00 zł

Zapowiedzi

Trzecia siostra

Joanna Marat
Cena detaliczna: 36,00 zł

Miłość na dziesiątej wsi

Agnieszka Olszanowska
Cena detaliczna: 35,00 zł

Na tropie Anny

Aleksandra Kowalska
Cena detaliczna: 36,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Outsider Stephen King
  2. Policjanci. Ulica Katarzyna Puzyńska
  3. Arabski syn Tanya Valko

Fotogaleria

więcej »
12.07.2018

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Brodnicy

W sobotę 21 lipca o godz. 18.30 zapraszamy do Empiku Brodnica Express przy ul. Mostowej 2-4 na spotkanie z Katarzyną Puzyńską oraz zlot jej fanów.Zapraszamy na podpisywanie książek autorki, które będzie towarzyszyło zlotowi jej fanów.

O najnowszym tomie sagi o Lipowie pt. "Nora"


Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu. Jednak tym razem wszystko wydaje się być nie tak jak zazwyczaj. Co gorsza w sprawę zaangażowany jest ojciec jednego z policjantów. Tymczasem w odległym o kilkadziesiąt kilometrów szpitalu psychiatrycznym zostaje zabita pacjentka. Na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś targnie się na jej życie? Jaki ma z tym wszystkim związek brutalnie okaleczone ciało odnalezione obok niedziałającej już dawno karuzeli? Co kryje studnia w zagajniku wśród pól? Czy aspirant Daniel Podgórski uporządkuje wreszcie swoje życie prywatne i zdoła powstrzymać mordercę, zanim zginie ktoś jeszcze?

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

wersja do druku