Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Poznaniu

Nowości

TOPR. Żeby inni mogli przeżyć

Beata Sabała-Zielińska
Cena detaliczna: 39,90 zł

Kamienna małpa

Jeffery Deaver
Cena detaliczna: 39,99 zł

Całkiem sama

Mary Higgins Clark
Cena detaliczna: 38,00 zł

Zapowiedzi

Dwunasta karta

Jeffery Deaver
Cena detaliczna: 42,00 zł

Toksyczność

Jarosław Czechowicz
Cena detaliczna: 37,00 zł

Rodzina jest najważniejsza

Dawn Barker
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Rodzanice Katarzyna Puzyńska
  2. Byłam kochanką arabskich szejków Laila Shukri
  3. 17 podniebnych koszmarów Stephen King, Bev Vincent

Fotogaleria

więcej »
15.03.2019

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Poznaniu

W sobotę 30 marca o godz. 16.00 zapraszamy do Empiku w Poznaniu (ul. Ratajczaka 44) na spotkanie z Katarzyną Puzyńską, autorką książki "Policjanci. Bez munduru".


 
O książce:

Najpoważniejsze przestępstwa i najbrutalniejsze zbrodnie to ich codzienność. Funkcjonariusze operacyjni i dochodzeniowi wydziałów kryminalnych oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, technik kryminalistyki, medyk sądowy i psycholog policyjny zdradzają swoje sekrety. Zabójstwa, rozboje, zorganizowane grupy przestępcze, terroryzm, narkotyki, sekcje zwłok to tylko część tego, z czym muszą się mierzyć. Jakie konsekwencje ma praca na pełnej adrenalinie? Ile prawdy jest w stereotypach dotyczących policjantów? Co tak naprawdę dzieje się za murami jednostek? Jak cienka jest bariera, którą każdego dnia można przekroczyć?

Katarzyna Puzyńska - psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie w kolejnych rozmowach z policjantami. Tym razem ukazuje funkcjonariuszy, dla których codziennością są sytuacje ekstremalne.

Kupując tę książkę, wspierasz rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. Autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

wersja do druku