Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Katarzyną Puzyńską

Nowości

Wszystko, tylko nie mięta

Ewa Nowak
Cena detaliczna: 29,90 zł

Panny i wdowy. Tom 1

Maria Nurowska
Cena detaliczna: 39,90 zł

Dawno zapowiedziana nieobecność

Tomasz Mazur
Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedzi

Prawda i iluzja

Jennifer Sommersby
Cena detaliczna: 39,90 zł

Marzenia na miarę

Doktor Nikt
Cena detaliczna: 39,90 zł

Złe towarzystwo

Robyn Harding
Cena detaliczna: 38,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Outsider Stephen King
  2. Policjanci. Ulica Katarzyna Puzyńska
  3. Arabski syn Tanya Valko

Fotogaleria

więcej »
12.04.2018

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską

Z okazji premiery "Nory", najnowszego tomu sagi o policjantach z Lipowa, serdecznie zapraszamy we wtorek 17 kwietnia do pubu Piekło nad Niebem przy ul. Nowy Świat 21 w Warszawie na spotkanie z Katarzyną Puzyńską.


Spotkanie poprowadzi Jarosław Kuźniar LIVE.

O książce:

Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Po raz kolejny znika z domu. Jednak tym razem wszystko wydaje się być nie tak jak zazwyczaj. Co gorsza w sprawę zaangażowany jest ojciec jednego z policjantów. Tymczasem w odległym o kilkadziesiąt kilometrów szpitalu psychiatrycznym zostaje zabita pacjentka. Na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś targnie się na jej życie? Jaki ma z tym wszystkim związek brutalnie okaleczone ciało odnalezione obok niedziałającej już dawno karuzeli? Co kryje studnia w zagajniku wśród pól? Czy aspirant Daniel Podgórski uporządkuje wreszcie swoje życie prywatne i zdoła powstrzymać mordercę, zanim zginie ktoś jeszcze?

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści.

wersja do druku