Strona główna / / Aktualności / Spotkanie z Izabellą Frączyk w Poznaniu

Nowości

Białe kłamstwa

Piotr Borlik
Cena detaliczna: 39,99 zł

Los powtórzony

Janusz Leon Wiśniewski
Cena detaliczna: 38,00 zł

Outsider

Stephen King
Cena detaliczna: 48,00 zł

Zapowiedzi

Zero waste. Nowa jakość życia w 30 dni

Anita Vandyke
Cena detaliczna: 34,00 zł

Czy chcesz o tym porozmawiać?

Lori Gottlieb
Cena detaliczna: 39,99 zł

Wege słodkości

Aidah Samphani, Lamyai Voizzi
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Dymy nad Birkenau Seweryna Szmaglewska
  2. Króliki z Ravensbrück Anna Ellory
  3. Oleńka. Panienka z Białego Dworu Wioletta Sawicka

Fotogaleria

więcej »
26.09.2019

Spotkanie z Izabellą Frączyk w Poznaniu

W piątek 11 października o godz. 17:00 zapraszamy do Księgarni Tak Czytam w Poznaniu (ul. Święty Marcin 76) na spotkanie z Izabellą Frączyk, autorką książki "Spełniony sen".

 
Wstęp wolny.

Zapraszamy!


O książce:


Beata zmierza prostą drogą do Częstochowy, by zaopiekować się starą ciotką i zacząć tam życie od nowa. Jednakże podróż nie przebiega bez przygód i po drodze, na stacji benzynowej kobieta nawiązuje przypadkowe znajomości. Gdy na miejscu okazuje się, że ciotka z wiekiem stała się jeszcze większą jędzą niż kiedyś, a Beata odkrywa, że przy tankowaniu na stacji zapomniała portfela, nie zastanawia się długo. Wraca na miejsce i w ciemno przyjmuje nową ofertę pracy. Z tą chwilą jej życie w niedużej miejscowości na Śląsku nabiera rozpędu…  tymczasem Beata święcie wierzy, że sen z pierwszej nocy w nowym miejscu, zawsze się spełnia… No dobrze, tylko który?

Tylko Iza Frączyk potrafiła rzucić wszystko na jakiś czas i zatrudnić się na stacji benzynowej. A wszystko po to, by napisać tę wciągającą i wiarygodną opowieść. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, bo to pisarka, która  dla dobrej książki jest gotowa na wszystko!
Anna Matusiak, dziennikarka radiowa i telewizyjna

Izabella Frączyk - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście poczytnych powieści obyczajowych, m.in. trylogię "Stajnia w Pieńkach" oraz dwutomową sagę "Śnieżna Grań". Jej ostatnia powieść "Kobiety z odzysku. Trudne wybory" to napisana na prośbę czytelniczek kontynuacja wydanej w 2011 roku bestsellerowej powieści "Kobiety z odzysku", którą podbiła ich serca.

wersja do druku