Strona główna / / Aktualności / Spotkanie online z Małgorzatą Wardą

Nowości

Dostojewski. Portret intymny

Alex Christofi
Cena detaliczna: 44,99 zł

Na glinianych nogach

Terry Pratchett
Cena detaliczna: 35,00 zł

Billy Summers

Stephen King
Cena detaliczna: 44,99 zł

Zapowiedzi

Gdybyś wiedziała

Grażyna Jeromin-Gałuszka
Cena detaliczna: 42,00 zł

Chąśba

Katarzyna Puzyńska
Cena detaliczna: 43,00 zł

Neon

G.S. Locke
Cena detaliczna: 43,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Billy Summers Stephen King
  2. Red, White & Royal Blue Casey McQuiston
  3. Dubaj krwią zbudowany Marcin Margielewski
25.10.2021

Spotkanie online z Małgorzatą Wardą

W poniedziałek 25 października o godz. 20:00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z Małgorzatą Wardą, autorką książki "Dziewczyna z gór. Śnieg".Spotkanie odbędzie się na fanpage’u wydawnictwa Prószyński i S-ka. Spotkanie poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

o ksiażce:

Ofiara porwania, Nadia, po wielu latach decyduje się ujawnić policji swoją tożsamość. W wyniku tego następuje ciąg dramatycznych zdarzeń.

Śnieżna burza pogrąża w chaosie górskie miasteczko, utrudniając prowadzenie śledztwa, a w tym czasie wychowywana poza światem Nadia wraca do cywilizacji. Tam musi stawić czoła mediom i policji. Pojawiają się wątpliwości, czy jest ofiarą porwania, czy może od lat świadomie kieruje własnym losem.  

Porywacz pozostaje nieuchwytny. Pojawiające się tropy sugerują jego śmierć, ale czy Jakub na pewno nie żyje? I kim właściwie jest? Przestępcą czy może człowiekiem, który w końcu nauczył się kochać?

Z pozoru oczywiste oceny przestają być jednoznaczne, a ludzkie emocje zdają się nie podlegać zasadom winy i kary.

Małgorzata Warda - pisarka z Gdyni. Dwukrotnie nominowana do nagrody głównej Festiwalu Literatury Kobiecej; w roku 2013 otrzymała nagrodę za powieść o tematyce wykluczenia, a trzy lata później odebrała grand prix Festiwalu. Laureatka nagrody IBBY 2015 dla najlepszej książki młodzieżowej za powieść "5 sekund do Io". Wydała m.in.: "Nikt nie widział, nikt nie słyszał", "Dziewczynkę, która widziała zbyt wiele", "Dziewczynę z gór". Jest także autorką tekstów piosenek. Z wykształcenia rzeźbiarka. www.warda.com.pl

wersja do druku