Strona główna / / Aktualności / Spotkanie online z Danielem Jonesem

Nowości

Aksamitny Królik

Margery Williams
Cena detaliczna: 32,00 zł

Tajemnica brakującej głowy

Jeff Cohen , E.J. Copperman
Cena detaliczna: 39,99 zł

Potworny regiment

Terry Pratchett
Cena detaliczna: 35,00 zł

Zapowiedzi

Anna. Gorzki smak miodu

Wioletta Sawicka
Cena detaliczna: 39,99 zł

Warszawskie dzieci '44. Prawdziwe historie dzieci w powstańczej Warszawie

Agnieszka Cubała
Cena detaliczna: 43,00 zł

W ustach sól

Charlotte Runcie
Cena detaliczna: 44,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Arabska Żydówka Tanya Valko
  2. Meneliki nowe, czyli wina Tuska i logika białoruska Krzysztof Daukszewicz
  3. Rączka rączkę myje Olga Rudnicka

Fotogaleria

więcej »
13.05.2021

Spotkanie online z Danielem Jonesem

W czwartek 13 maja o godz. 20:00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z Danielem Jonesem, autorem książki "Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa".Spotkanie odbędzie się na fanpage’u wydawnictwa Prószyński i S-ka. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Tłumaczy Anna Rosiak.

O książce:

Książkowe wydanie kultowej rubryki "New York Timesa", na podstawie której powstał znakomity serial "Modern Love".

Kolekcja najlepszych tekstów z kultowej rubryki " The New York Times".

Młoda kobieta przeżywa pięć etapów żałoby po odrzuceniu. Obiecująca czwarta randka pewnego mężczyzny kończy się na pogotowiu. Prawniczka z chorobą afektywną dwubiegunową doświadcza wzlotów i upadków randkowania. Wdowiec ma opory przed przedstawieniem dzieciom nowej partnerki. Siedemdziesięcioletnia rozwódka wspomina piękno i zgliszcza dawnych związków.

"Modern Love" to zbiór najbardziej poruszających opowieści o miłości, którymi podzielili się czytelnicy „The New York Timesa”. Miesza się w nich nowojorskość z uniwersalnością, happy endy z "real endami". Wszystkie łączy głęboka szczerość. To idealna lektura dla każdego, kto kochał i był kochany, stracił, cierpiał, śledził swe dawne miłości w mediach społecznościowych albo tęsknił za prawdziwym uczuciem. Innymi słowy, dla wszystkich tych, których ciekawią zagadki ludzkiego serca.

Na podstawie "Modern Love" powstał zbierający świetne recenzje serial, w którym wystąpili m.in. Anne Hathaway, Tina Fey, Andy Garcia, Catherine Keener i Andrew Scott. Można go oglądać na platformie Amazon Prime. W przygotowaniu kolejny sezon serialu.

Daniel Jones jest redaktorem jednej z najpopularniejszych rubryk "The New York Timesa" - "Modern Love", którą prowadzi od 2004 roku. Jest autorem kilku książek, m.in. "Love Illuminated: Exploring Life's Most Mystifying Subject with the Help of 50,000 Strangers","The Bastard on the Couch: 27 Men Try Really Hard to Explore Their Feelings About Love, Loss, Freedom, and Fatherhood", a także powieści "After Lucy", która była finalistką Barnes & Noble Discover Award. Jones prowadzi również bardzo lubiany podcast "Modern Love". Mieszka w Nowym Jorku i w Northampton.

wersja do druku