Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Śmiertelne ostrze

Inne książki tego autora

Śmierć w banku Main Chance

Colin Forbes
Cena detaliczna: 29,90 zł

Burza Krwi

Colin Forbes
Cena detaliczna: 29,90 zł

Bez litości

Colin Forbes
Cena detaliczna: 29,90 zł

Inne książki z tej kategorii

Blaga

Kinga Wójcik
Cena detaliczna: 45,00 zł

Incydent

Piotr Borlik
Cena detaliczna: 44,99 zł

Nocny obserwator

Jeffery Deaver
Cena detaliczna: 49,99 zł
Śmiertelne ostrze

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 978-83-7469-824-5
Tytuł oryginału: The Vorpal Blade
Data wydania: 14.08.2008
Cena detaliczna: 29,90 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Krzysztof Masłowski

Przez Stany Zjednoczone i Europę przetacza się fala koszmarnych morderstw. Tylko przypadek sprawia, że Tweed i Paula Grey z SIS dostrzegają w nich wspólny element, wskazujący na działanie seryjnego zabójcy. Rozpoczyna się wyścig z czasem i władzami próbującymi zablokować śledztwo.
 
A podejrzanych jest kilku – cała rodzina Arbogastów, która wzbogaciła się dzięki inwestycjom w przemysł chemiczny i zbrojeniowy, a także sam wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, wędrujący po Anglii krok w krok za Arbogastami. Co ich łączy? Dlaczego giną ludzie po dwóch stronach oceanu? I wreszcie, kto jest zabójcą i dlaczego pozbawia swoje ofiary głów? Podczas pełnego napięcia pościgu Tweed i Grey nie tylko szukają odpowiedzi na te pytania, muszą też chronić własne życie, ponieważ sami stają się celem mordercy.

Colin Forbes 

Właśc. Raymond Harold Sawkins (1923–2006) – autor ponad 40 bestsellerowych powieści sensacyjnych i kryminalnych, tłumaczonych na co najmniej 30 języków. Wszystkie miejsca opisane w książkach dobrze poznał, zwiedziwszy w licznych podróżach większość państw zachodniej Europy, wschodnie i zachodnie wybrzeże Ameryki oraz niektóre kraje Afryki i Azji.


wersja do druku