Strona główna / Kryminał/Sensacja/Thriller / Śmiertelna fantazja

Inne książki tego autora

Sekrety i śmierć

J.D. Robb
Cena detaliczna: 38,00 zł

Echa i śmierć

J.D. Robb
Cena detaliczna: 39,90 zł

Uczeń i śmierć

J.D. Robb
Cena detaliczna: 39,90 zł

Inne książki z tej kategorii

Cząstka mojego serca

Alafair S. Burke, Mary Higgins Clark
Cena detaliczna: 42,00 zł

Labirynt

Piotr Borlik
Cena detaliczna: 42,00 zł

Osuwisko

Kinga Wójcik
Cena detaliczna: 44,00 zł
Śmiertelna fantazja

Kategoria: Kryminał/Sensacja/Thriller
ISBN: 978-83-7648-531-7
Tytuł oryginału: Fantasy in Death
Data wydania: 20.01.2011
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 392
Cena detaliczna: 33,00 zł
nakład wyczerpany
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Bogumiła Nawrot
Życie na granicy dwóch światów, realnego i wirtualnego, może być niebezpieczne… Ale śmierć jest prawdziwa tylko w jednym z nich. Porucznik Eve Dallas szuka przyczyn i sprawcy kolejnej zbrodni. Jak tym razem poradzi sobie ze śledztwem i mylącymi poszlakami?

Bart Minnock, założyciel U-Play, prężnej firmy produkującej gry komputerowe, nie może się wprost doczekać, kiedy sam przetestuje najnowszy projekt, Fantastical, przy którym prace prowadzone są w największej tajemnicy. Następnego ranka zostaje znaleziony w zamkniętym na klucz pomieszczeniu, w kałuży krwi, z uciętą głową. To najbardziej zagadkowa sprawa, z jaką zetknęła się porucznik Eve Dallas. Przyjaciółka ofiary sprawia wrażenie szczerze pogrążonej w żalu, a jego ekscentryczni, nieprzeciętnie zdolni wspólnicy z U-Play są nie mniej od niej wstrząśnięci śmiercią swojego przyjaciela. Wydaje się, że nikt źle nie życzył pełnemu entuzjazmu i werwy milionerowi. Naturalnie cudzy sukces może budzić zawiść, a wśród producentów gier, jak w każdej branży, panuje ostra rywalizacja. Chwyty poniżej pasa nie są czymś niespotykanym, o czym doskonale wie Roarke, mąż Eve i jeden z konkurentów U-Play. Ale Minnock nie był naiwny i umiał się bronić zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym. Eve wraz ze swoimi współpracownikami odkryją, że to, co zmyślone, ma nieodparty urok, a za porażkę płaci się życiem.

J.D. Robb pisze naprawdę wstrząsające kryminały…
„Armchair Interviews”

Jeśli jesteś wierną fanką powieść J.D. Robb pod żadnym pozorem nie wolno Ci przegapić tej części serii… ani żadnej innej!
„All About Romance”

J.D. Robb po raz kolejny zaskakuje zagadkowym wątkiem głównym, przemianami bohaterów i tematem, który sprawia, że powieść jest czymś znacznie więcej niż policyjnym kryminałem.
„SFRevu”

„Śmiertelna fantazja” to jedna z najlepszych powieści cyklu!
„Night Owl Reviews”

Prawdziwie smakowita lektura i świetna historia, dzięki której czytelnik faktycznie przenosi się do futurystycznego świata.

„Romance Readers Connection”

Nora Roberts
– amerykańska pisarka, autorka ponad 150 bestsellerów o łącznym nakładzie 280 milionów egzemplarzy, w tym 31 powieści kryminalnych z serii o detektyw Eve Dallas, napisanych pod pseudonimem J.D. Robb.Patroni:
stacjakultura_logo.jpg

dlalejdis_nowe.jpg

Kawerna.jpg

na_kanapie.pl.jpg
   Qfant.jpg

efantastyka_logo_bia__e.jpg

wersja do druku