Strona główna / / Posłuchaj i zobacz / Rozmowa z Piotrem Borlikiem

Nowości

Urodziny

Carol Wyer
Cena detaliczna: 39,99 zł

Carpe Jugulum

Terry Pratchett
Cena detaliczna: 35,00 zł

Upadek milionera

Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zapowiedzi

Mengele - doktor z Auschwitz

Ulrich Völklein
Cena detaliczna: 43,00 zł

Osiedle Sielanka. Sąsiedzi

Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Cena detaliczna: 39,99 zł

Dubaj krwią zbudowany

Marcin Margielewski
Cena detaliczna: 39,99 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Billy Summers Stephen King
  2. Martwiec Katarzyna Puzyńska
  3. Red, White & Royal Blue Casey McQuiston
14.08.2021

Rozmowa z Piotrem Borlikiem

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z Piotrem Borlikiem, autorem książki "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów".W kolejnym odcinku naszego książkowego podcastu Justyna Dżbik-Kluge rozmawia z Piotrem Borlikiem o tajemnicach prowadzących do morderstw, inteligentnych kłamstwach i nowej postaci detektywa - podkomisarzu policji Hubercie Czarnym. Posłuchajcie!

o książce:

Tajemnicze wzgórze, na którym trzy wiekowe dęby nie pozwalają rosnąć innym drzewom. Tajemnicza rodzina, w której w każdym pokoleniu tylko najstarsi synowie płodzą męskich potomków, zawsze trzech.
Tajemnicze morderstwo, o którym nikt nie chce mówić.

Prywatny detektyw Hubert Czarny dostaje zlecenie wyjaśnienia zbrodni, do której doszło w rezydencji rodziny Potockich. Już po pierwszych rozmowach z mieszkańcami dochodzi do wniosku, że nikomu nie zależy na znalezieniu mordercy, w dodatku każdy miał motyw i sposobność, by zabić. Pozostawiony sam sobie, Czarny bada skomplikowane relacje w ekscentrycznej rodzinie, prowadzące go w stronę sięgającej dziesięć pokoleń wstecz klątwy.

Piotr Borlik, rocznik 1986, inżynier po Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mistrz Holandii, a także laureat trzeciego miejsca w otwartych mistrzostwach Czech w grach logicznych. Otrzymał stypendium prezydenta Bydgoszczy dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury. Autor kryminałów "Boska proporcja", "Materiał ludzki", "Białe kłamstwa", "Zapłacz dla mnie", "Skłam, że mnie kochasz" i "Wymazani z pamięci".

wersja do druku