Strona główna / / Posłuchaj i zobacz / Rozmowa z Olgą Rudnicką

Nowości

Taterniczki. Miejsce kobiet jest na szczycie

Agata Komosa-Styczeń
Cena detaliczna: 42,00 zł

Każde twoje słowo

Marta Reich
Cena detaliczna: 39,99 zł

Fotografka

Helena Janeczek
Cena detaliczna: 42,00 zł

Zapowiedzi

Arabska kochanka

Tanya Valko
Cena detaliczna: 42,00 zł

Pho. Kultowa zupa z Wietnamu

Simi Leistner, Stefan Leistner
Cena detaliczna: 46,00 zł

Tak samo inni. Dlaczego rasizm jest bez sensu

Adam Rutherford
Cena detaliczna: 42,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Billy Summers Stephen King
  2. Martwiec Katarzyna Puzyńska
  3. Red, White & Royal Blue Casey McQuiston
28.08.2021

Rozmowa z Olgą Rudnicką

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z Olgą Rydnicką, autorką książki "Na własną rękę".

 

W kolejnym odcinku naszego książkowego podcastu Justyna Dżbik-Kluge rozmawia z Olgą Rudnicką o kryminałach doskonałych, koniach, owadach błonkoskrzydłych, Gruzji, sprawkach Matyldy i kankanie tańczonym przez bohaterów książek w głowie autorki. Posłuchajcie!

o książce:

Komisarz Tomczak zaginął. Nowa partnerka policjanta Mareckiego nie zamierza współpracować z prywatnymi detektywami, więc drogi Matyldy i komisarza Mareckiego, prowadzącego poszukiwania kolegi, rozchodzą się. Matylda podejrzewa, że Tomczak wpadł na ślad skradzionej przed laty biżuterii. Znalezione na terenie ogródków działkowych zwłoki zdają się potwierdzać jej hipotezę.

Matylda odsunięta na boczny tor nie poddaje się. Odnalezienie skradzionych kosztowności to jedyna droga do namierzenia sprawców makabrycznej zbrodni i uniewinnienia podejrzanego o dokonanie tej zbrodni komisarza Tomczaka.
Była bibliotekarka wkracza w świat przestępczy i na własną rękę usiłuje namierzyć szajkę bandytów oraz zleceniodawcę zuchwałej kradzieży sprzed lat.

Olga Rudnicka (ur. 1988) - znana autorka powieści sensacyjnych "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Były sobie świnki trzy" i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

wersja do druku