Strona główna / / Posłuchaj i zobacz / Rozmowa z Lucyną Olejniczak

Nowości

Anna. Gorzki smak miodu

Wioletta Sawicka
Cena detaliczna: 39,99 zł

Rezydencja

Laura McHugh
Cena detaliczna: 39,99 zł

Dziewczyna z gór. Śniegi

Małgorzata Warda
Cena detaliczna: 39,99 zł

Zapowiedzi

W pogoni za Cassandrą

Lisa Kleypas
Cena detaliczna: 39,99 zł

Kociolandia

Natalia Sander
Cena detaliczna: 35,00 zł

Bądź blisko

Anna Karpińska
Cena detaliczna: 42,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Jestem córką szejka Laila Shukri
  2. TOPR 2. Nie każdy wróci Beata Sabała-Zielińska
  3. Billy Summers Stephen King
09.10.2021

Rozmowa z Lucyną Olejniczak

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z Lucyną Olejniczak, utorką książki "Apteka pod Złotym Moździerzem. Dziedzictwo".

 

W kolejnym odcinku naszego książkowego podcastu Justyna Dżbik-Kluge rozmawia z Lucyną Olejniczak o dziedzictwie, wielkiej mocy próśb czytelników, Wezuwiuszu i sile kobiet. Posłuchajcie!

o książce:

Drugi  tom opowieści o przodkach bohaterów sagi "Kobiety z ulicy Grodzkiej". Korzenie zła i narodziny niewieściej siły w bezwzględnych czasach walki o życie, nadzieję i marzenia.

Rok 1849. Podczas podroży poślubnej Magda spotyka kobietę, która przepowiada jej, że młoda doktorowa osiągnie swój cel, ale nie będzie szczęśliwa. Na razie jednak wszystkie marzenia się spełniają. Magda ma kochającego męża i własną aptekę. Małżonkowie podejmują jeszcze jedną ważną decyzję, która, jak się okaże, odmieni na zawsze ich życie. Mijają kolejne dekady, nad głowami Bernatów zaczynają zbierać się ciemne chmury. W mieście wybucha straszliwy pożar, a potem wszyscy zostają uwikłani w wydarzenia powstania styczniowego.
Ale najgorsze dopiero przed nimi. Marzenia o szczęśliwej rodzinie zostaną poddane poważnej próbie. Czyżby przepowiednia sprzed lat miała się spełnić?

Lucyna Olejniczak urodziła się i mieszka w Krakowie. Z zawodu laborantka medyczna, były pracownik Katedry Farmakologii UJ, jako pisarka zadebiutowała już na emeryturze. Dużo podróżuje, lubi poznawać nowych ludzi, łatwo się zaprzyjaźnia. Wielbicielka kotów i wnuczki.
Autorka m.in. bestellerowej sagi "Kobiety z ulicy Grodzkiej".

wersja do druku