Strona główna / / Posłuchaj i zobacz / Rozmowa z Eweliną Ślotałą

Nowości

Nieczuły rozpustnik

Lisa Kleypas
Cena detaliczna: 42,00 zł

Red, White & Royal Blue, One Last Stop (pakiet)

Casey McQuiston
Cena detaliczna: 69,99 zł

Samolubny gen

Richard Dawkins
Cena detaliczna: 43,00 zł

Zapowiedzi

Czarna walizka. Porwie nas wiatr

Katarzyna Ryrych
Cena detaliczna: 43,00 zł

Wadliwy klient

Olga Rudnicka
Cena detaliczna: 44,00 zł

Wikingowie. Wężowe Oko

Sara Weber
Cena detaliczna: 42,00 zł

Bestsellery

TOP 20

  1. Cieszę się, że moja mama umarła Jennette McCurdy
  2. Zaginiony arabski książę Marcin Margielewski
  3. Furtka do piekła Eva Minge
23.12.2022

Rozmowa z Eweliną Ślotałą

Nowy odcinek naszego podcastu to rozmowa Pauliny Koziejowskiej z Eweliną Ślotałą, autorką książki "Żony Konstancina".

O życiu w złotej klatce, przemocy domowej i odzyskiwaniu wiary w siebie. Ważna rozmowa - wierzymy, że znajdziecie na nią czas!


Posłuchajcie:

Spotify: bit.ly/3PzCc4s
TuneIn: tun.in/tpAGba
Podcast.co: bit.ly/3skLs0Z

O książce:

Wyobraź sobie, że jesteś mną. Właśnie szofer odwiózł cię do domu, a konkretnie do 800-metrowej willi wartej 20 milionów złotych. Z bagażnika wyjmuje torby z zakupami. W godzinę wydałaś 100 tysięcy na rzeczy, których nie potrzebujesz i w których przez najbliższe dni będzie cię widywała tylko służba. Twoja czarna karta nie ma limitu, a prezenty od męża nigdy się nie kończą. Jesteś kimś, należysz do najbardziej elitarnej i hermetycznej grupy ludzi, wzbudzasz zachwyt i podziw. Masz wszystko do momentu, aż lukier z tortu spłynie na marmurową posadzkę. Tę samą, na której od wielu godzin leżysz - samotna, nieszczęśliwa, poniżona. Twoje usta zamiast słodką polewą umazane są krwią. A ty wierzysz, że na to zasłużyłaś, wierzysz, że jesteś nic niewarta. I że jutro będzie lepiej. Bo jesteś mną, żoną Konstancina.

Ewelina Ślotała odczarowuje mit życia ludzi z pierwszych stron gazet i list najbogatszych Polaków. Szczerze i bezlitośnie obnaża mechanizmy członków tej hermetycznej grupy, w której blichtr, gigantyczne pieniądze i pozycja kamuflują codzienność pełną uzależnień, przemocy, zdrad i ludzkich tragedii.

I co? Nadal chcesz być mną?

Ewelina Ślotała - mama ukochanego syna, prawniczka, która odnalazła życiową pasję w projektowaniu wnętrz. Sól w oku konstancińskich elit. Osobiste doświadczenia skłoniły ją do wsparcia ofiar przemocy domowej, której kiedyś sama doświadczyła.
 

wersja do druku